|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 44817
Datum poslední aktualizace: 8.2. 2012 11:26:07
|
|
strana 1 z 1793
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
Příhody městského chlapce na vesnici
J. Honner,
Jos. Hokr, Praha,
velmi dobrý stav,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný, v krajích odřený a místy natržený,
146 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč
|
3 svazky - I. díl: A - K, II. díl: L - Ž, Dodatky
Prokop Toman,
Výtvarné centrum Chagall, Ostrava,
1993 - 1994,
velmi dobrý stav,
orig. celoplát. vazby s přebaly, ty jsou zašpiněné, kompletní reprint původního vydání z roku 1947 - 1950 včetně Dodatků z roku 1955,
605 + 782 + 224 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
prodejna: Bělehradská
Cena: 5000,- Kč
|
přeložila Lenka Faltejsková
Andrea Cremerová,
Euromedia Group,
2011,
výborný stav,
karton vazba s přebalem,
400 stran,
sci-fi,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 190,- Kč
|
Jules Verne,
SNDK, Praha,
1958,
dobrý stav,přebal odřené rohy a hřbet, zažloutlé listy, trhlinky,utržený kousek přebalu,
orig. poloplátěná vazba, 70 původních kreseb, 2 dvoubarevné mapky,
320 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 300,- Kč
|
Roman Jakobson,
Academia, Praha,
2005,
výborný stav,
orig. kartonová vazba,
328 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 160,- Kč
|
výbor z díla I. * večery na Dědince nedaleko Dikaňky * Mirhorod - povídky * edice Klasikové II. * Mrtvé duše * Dramata * Revisor - Hráči - Ženitba
uspořádal Bohumil Mathesius,
Svoboda, Praha,
1952,
velmi dobrý stav, přebaly lehce zašpiněné, odřené, v okrajích mírně potrhané, rohy naražené,
celoplátěné vazby s přebalem, obálku navrhl a upravil Zdeněk Sklenář, II. svazky,
492+466 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč
|
výbor z dílaI. Faust * II. Básně Egmont - Ifigenie v Tauridě * Prometheus - Pandořin návrat * Procitnutí Epimenidovo z literárních statí * svazek 12
uspořádal Louis Fürnberg a Pavel Reiman,
Svoboda, Praha,
1949,
velmi dobrý stav, přebaly potrhané v okrajích, odřené, zašpiněné, místy natržené, vazby mírně zašpiněné, rohy naražené a odřené,
celoplátěné vazby s přebalem,
405+430 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč
|
1198 - 1253. Proměna státu a společnosti
Josef Žemlička,
Nakladatelství Lidové noviny, Praha,
2002,
výborný stav,
orig. karton. vazba, obsahuje čb. vyobrazení v textu, edice Česká historie - sv. 10,
964 stran,
Historie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Edice Podivuhodné cesty, sv. 10
Jules Verne,
SNDK, Praha,
1961,
velmi dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky,zažloutlé listy,
orig. poloplátěná vazba, překlad Zdeněk Hobzík, ilustrace G. Roux, první vydání,
160 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 380,- Kč
|
Zdeněk Wirth,
Jan Štenc, Praha,
1932,
velmi dobrý stav,
polokož. vazba, desky mírně zašpiněné a odřené, listy nažloutlé, vazba vpředu vyspravena lepenkou, obsahuje 254 reprodukcí, z nich 7 na černých a 10 na barevných přílohách,
Pragensie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 500,- Kč
|
Jules Verne,
Albatros, Praha,
1973,
velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy,
orig. celoplátěná vzaba s přebalem, první vydání, ilustrace Jaromír Vraštil,
222 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Arco
Cena: 380,- Kč
|
Jules Verne,
Státní nakladatelství dětské knihy, Praha,
1967,
velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy,
orig. polopl. vazba s přebalem, obsahuje čb. vyobrazení, ilustrace František Hudeček,
166 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč
|
překlad Alžběta Bendová
Jules Verne,
Mladá fronta, Praha,
1971,
velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky po krajích, lehce zašpiněné, zažloutlé listy,
orig. brož s přebalem, ilustrace a grafická úprava Milan Kopřiva, 2. vydání (v MF 1.),
156 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč
|
Příroda a lid, památky umění, pověsti a jiné příběhy
Adolf Wenig,
L. Mazáč, Praha,
1941,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba, ta je mírně zašpiněná, listy lehce nažloutlé, ilustrace, obálka a vazba Viktor Vorlíček, přehlédl a doplnil Jan Wenig, vpředu razítko ex libris,
292 stran,
Místopis,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
Jules Verne,
Mladá fronta, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy,
pův. polopl. vazba s přebalem, původní ilustrace Riouovy a de Montautovy,
219 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč
|
Ivan Hrbek,
Panorama Praha,
1979,
dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky , zašpiněný a poškrábaný,
celoplátěná vazba s přebalem, čb fotografie, mapky,
285 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč
|
Sborník dramatického svazu
red. Josef Kodíček, Miroslav Rutte,
Aventinum, Praha,
1926 - 1927,
velmi dobrý stav,
celokož. vazby, 2 svazky, desky mírně odřené, ochranné kartonové pouzdro (natržené), obsahuje čb. fotografie a ilustrace,
149 + 124 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč
|
čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann,
B. Stýblo, Praha,
cca 1913,
dobrý stav,
poloplát. vazba, rozvolněná (listy téměř oddělené od desek), desky zašpiněné, listy nažloutlé, několik uvolněných listů, obsahuje čb. i barevné ilustrace, 5. vydání,
416 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Bohumil Dobrovolný,
SNTL, Praha,
1960,
velmi dobrý stav,
orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, v okrajích nepatrně natržený, listy lehce nažloutlé, 1. vydání,
232 stran,
Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Josef Augusta,
Orbis, Praha,
1954,
velmi dobrý stav,
orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, v dolním okraji mírně natržený, 24 stran jednobarevných a 1 strana čtyřbarevné obrazové přílohy, 1. vydání,
260 stran,
Historie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
Paměti
Albert Pražák,
Academia, Praha,
2004,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, ten je nepatrně odřený, lehce zažloutlé listy, čb příloha, 1. vydání,
254 stran,
Historie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč
|
čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann,
B. Stýblo, Praha,
1923,
velmi dobrý stav,
celoplát. ilustrovaná vazba, nažloutlé listy, vpředu soukromý vpisek, 7. vydání,
392 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
Dobrodružství dvou chlapců, kteří žili jako Indiáni a čemu se naučili
Ernest Thompson Seton,
Bohumil Z. Nekovařík, Praha,
1925,
velmi dobrý stav,
orig. celoplát. vazba, desky zašpiněné, listy zažloutlé, ilustrace autor, Knihovna Walden - sv. XV.,
355 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Pro malé čtenáře
Svatopluk Čech,
Melantrich, Praha ,
1940,
velmi dobrý stav,
orig. poloplátěná vazba s přebalem, ten lehce zašpiněný, v krajích odřený a nepatrně natržený, barevné a čb. ilustrace od Adolfa Kašpara, edice Národní studánka, svazek druhý,
98 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 140,- Kč
|
kolektiv,
Fortuna Print, Praha,
2000,
výborný stav,
orig. lamino vazba, obsahuje množství čb a bar. fotografií v textu,
520 stran,
Militaria,
prodejna: Bělehradská
Cena: 500,- Kč
|
strana 1 z 1793
<<
| <
| >
| >>
|
|