Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Language
česky english deutsch
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
J. Honner - Jedináček pana rady

Jedináček pana rady  

Příhody městského chlapce na vesnici
J. Honner, Jos. Hokr, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný, v krajích odřený a místy natržený, 146 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč

Jedináček pana rady  

Příhody městského chlapce na vesnici
J. Honner, Jos. Hokr, Praha, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný, v krajích odřený a místy natržený, 146 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Prokop Toman - Nový slovník československých výtvarných umělců

Nový slovník československých výtvarných umělců  

3 svazky - I. díl: A - K, II. díl: L - Ž, Dodatky
Prokop Toman, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava, 1993 - 1994, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazby s přebaly, ty jsou zašpiněné, kompletní reprint původního vydání z roku 1947 - 1950 včetně Dodatků z roku 1955, 605 + 782 + 224 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, prodejna: Bělehradská
Cena: 5000,- Kč

Nový slovník československých výtvarných umělců  

3 svazky - I. díl: A - K, II. díl: L - Ž, Dodatky
Prokop Toman, Výtvarné centrum Chagall, Ostrava, 1993 - 1994, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazby s přebaly, ty jsou zašpiněné, kompletní reprint původního vydání z roku 1947 - 1950 včetně Dodatků z roku 1955, 605 + 782 + 224 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, prodejna: Bělehradská Cena: 5000,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Andrea Cremerová - Smečka

Smečka  

přeložila Lenka Faltejsková
Andrea Cremerová, Euromedia Group, 2011, výborný stav, karton vazba s přebalem, 400 stran, sci-fi, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 190,- Kč

Smečka  

přeložila Lenka Faltejsková
Andrea Cremerová, Euromedia Group, 2011, výborný stav, karton vazba s přebalem, 400 stran, sci-fi, prodejna: Dobrá kniha Cena: 190,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Oceánem na kře ledové

Oceánem na kře ledové  

Jules Verne, SNDK, Praha, 1958, dobrý stav,přebal odřené rohy a hřbet, zažloutlé listy, trhlinky,utržený kousek přebalu, orig. poloplátěná vazba, 70 původních kreseb, 2 dvoubarevné mapky, 320 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 300,- Kč

Oceánem na kře ledové  

Jules Verne, SNDK, Praha, 1958, dobrý stav,přebal odřené rohy a hřbet, zažloutlé listy, trhlinky,utržený kousek přebalu, orig. poloplátěná vazba, 70 původních kreseb, 2 dvoubarevné mapky, 320 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Roman Jakobson - Formalistická škola a dnešní literární věda ruská

Formalistická škola a dnešní literární věda ruská  

Roman Jakobson, Academia, Praha, 2005, výborný stav, orig. kartonová vazba, 328 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská
Cena: 160,- Kč

Formalistická škola a dnešní literární věda ruská  

Roman Jakobson, Academia, Praha, 2005, výborný stav, orig. kartonová vazba, 328 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská Cena: 160,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
uspořádal Bohumil Mathesius - N. V. Gogol

N. V. Gogol  

výbor z díla I. * večery na Dědince nedaleko Dikaňky * Mirhorod - povídky * edice Klasikové II. * Mrtvé duše * Dramata * Revisor - Hráči - Ženitba
uspořádal Bohumil Mathesius, Svoboda, Praha, 1952, velmi dobrý stav, přebaly lehce zašpiněné, odřené, v okrajích mírně potrhané, rohy naražené, celoplátěné vazby s přebalem, obálku navrhl a upravil Zdeněk Sklenář, II. svazky, 492+466 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč

N. V. Gogol  

výbor z díla I. * večery na Dědince nedaleko Dikaňky * Mirhorod - povídky * edice Klasikové II. * Mrtvé duše * Dramata * Revisor - Hráči - Ženitba
uspořádal Bohumil Mathesius, Svoboda, Praha, 1952, velmi dobrý stav, přebaly lehce zašpiněné, odřené, v okrajích mírně potrhané, rohy naražené, celoplátěné vazby s přebalem, obálku navrhl a upravil Zdeněk Sklenář, II. svazky, 492+466 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
uspořádal Louis Fürnberg a Pavel Reiman - J. W. Goethe I.+II.

J. W. Goethe I.+II.  

výbor z dílaI. Faust * II. Básně Egmont - Ifigenie v Tauridě * Prometheus - Pandořin návrat * Procitnutí Epimenidovo z literárních statí * svazek 12
uspořádal Louis Fürnberg a Pavel Reiman, Svoboda, Praha, 1949, velmi dobrý stav, přebaly potrhané v okrajích, odřené, zašpiněné, místy natržené, vazby mírně zašpiněné, rohy naražené a odřené, celoplátěné vazby s přebalem, 405+430 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 150,- Kč

J. W. Goethe I.+II.  

výbor z dílaI. Faust * II. Básně Egmont - Ifigenie v Tauridě * Prometheus - Pandořin návrat * Procitnutí Epimenidovo z literárních statí * svazek 12
uspořádal Louis Fürnberg a Pavel Reiman, Svoboda, Praha, 1949, velmi dobrý stav, přebaly potrhané v okrajích, odřené, zašpiněné, místy natržené, vazby mírně zašpiněné, rohy naražené a odřené, celoplátěné vazby s přebalem, 405+430 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Josef Žemlička - Počátky Čech královských

Počátky Čech královských  

1198 - 1253. Proměna státu a společnosti
Josef Žemlička, Nakladatelství Lidové noviny, Praha, 2002, výborný stav, orig. karton. vazba, obsahuje čb. vyobrazení v textu, edice Česká historie - sv. 10, 964 stran, Historie, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Počátky Čech královských  

1198 - 1253. Proměna státu a společnosti
Josef Žemlička, Nakladatelství Lidové noviny, Praha, 2002, výborný stav, orig. karton. vazba, obsahuje čb. vyobrazení v textu, edice Česká historie - sv. 10, 964 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Maják na konci světa

Maják na konci světa  

Edice Podivuhodné cesty, sv. 10
Jules Verne, SNDK, Praha, 1961, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky,zažloutlé listy, orig. poloplátěná vazba, překlad Zdeněk Hobzík, ilustrace G. Roux, první vydání, 160 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 380,- Kč

Maják na konci světa  

Edice Podivuhodné cesty, sv. 10
Jules Verne, SNDK, Praha, 1961, velmi dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky,zažloutlé listy, orig. poloplátěná vazba, překlad Zdeněk Hobzík, ilustrace G. Roux, první vydání, 160 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 380,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Zdeněk Wirth - Praha v obraze pěti století

Praha v obraze pěti století  

Zdeněk Wirth, Jan Štenc, Praha, 1932, velmi dobrý stav, polokož. vazba, desky mírně zašpiněné a odřené, listy nažloutlé, vazba vpředu vyspravena lepenkou, obsahuje 254 reprodukcí, z nich 7 na černých a 10 na barevných přílohách, Pragensie, prodejna: Bělehradská
Cena: 500,- Kč

Praha v obraze pěti století  

Zdeněk Wirth, Jan Štenc, Praha, 1932, velmi dobrý stav, polokož. vazba, desky mírně zašpiněné a odřené, listy nažloutlé, vazba vpředu vyspravena lepenkou, obsahuje 254 reprodukcí, z nich 7 na černých a 10 na barevných přílohách, Pragensie, prodejna: Bělehradská Cena: 500,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Bratři Kipové

Bratři Kipové  

Jules Verne, Albatros, Praha, 1973, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, orig. celoplátěná vzaba s přebalem, první vydání, ilustrace Jaromír Vraštil, 222 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco
Cena: 380,- Kč

Bratři Kipové  

Jules Verne, Albatros, Praha, 1973, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, orig. celoplátěná vzaba s přebalem, první vydání, ilustrace Jaromír Vraštil, 222 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Arco Cena: 380,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Lodivod dunajský

Lodivod dunajský  

Jules Verne, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1967, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, orig. polopl. vazba s přebalem, obsahuje čb. vyobrazení, ilustrace František Hudeček, 166 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 200,- Kč

Lodivod dunajský  

Jules Verne, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, 1967, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, orig. polopl. vazba s přebalem, obsahuje čb. vyobrazení, ilustrace František Hudeček, 166 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Tajemství Viléma Storitze

Tajemství Viléma Storitze  

překlad Alžběta Bendová
Jules Verne, Mladá fronta, Praha, 1971, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky po krajích, lehce zašpiněné, zažloutlé listy, orig. brož s přebalem, ilustrace a grafická úprava Milan Kopřiva, 2. vydání (v MF 1.), 156 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč

Tajemství Viléma Storitze  

překlad Alžběta Bendová
Jules Verne, Mladá fronta, Praha, 1971, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky po krajích, lehce zašpiněné, zažloutlé listy, orig. brož s přebalem, ilustrace a grafická úprava Milan Kopřiva, 2. vydání (v MF 1.), 156 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Adolf Wenig - V Českém ráji

V Českém ráji  

Příroda a lid, památky umění, pověsti a jiné příběhy
Adolf Wenig, L. Mazáč, Praha, 1941, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba, ta je mírně zašpiněná, listy lehce nažloutlé, ilustrace, obálka a vazba Viktor Vorlíček, přehlédl a doplnil Jan Wenig, vpředu razítko ex libris, 292 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč

V Českém ráji  

Příroda a lid, památky umění, pověsti a jiné příběhy
Adolf Wenig, L. Mazáč, Praha, 1941, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba, ta je mírně zašpiněná, listy lehce nažloutlé, ilustrace, obálka a vazba Viktor Vorlíček, přehlédl a doplnil Jan Wenig, vpředu razítko ex libris, 292 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jules Verne - Pět neděl v baloně

Pět neděl v baloně  

Jules Verne, Mladá fronta, Praha, 1958, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, pův. polopl. vazba s přebalem, původní ilustrace Riouovy a de Montautovy, 219 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč

Pět neděl v baloně  

Jules Verne, Mladá fronta, Praha, 1958, velmi dobrý stav, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky, zažloutlé listy, pův. polopl. vazba s přebalem, původní ilustrace Riouovy a de Montautovy, 219 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Ivan Hrbek - A B C cestovatelů mořeplavců objevitelů

A B C cestovatelů mořeplavců objevitelů  

Ivan Hrbek, Panorama Praha, 1979, dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky , zašpiněný a poškrábaný, celoplátěná vazba s přebalem, čb fotografie, mapky, 285 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč

A B C cestovatelů mořeplavců objevitelů  

Ivan Hrbek, Panorama Praha, 1979, dobrý stav, zažloutlé listy, přebal odřené rohy a hřbet, trhlinky , zašpiněný a poškrábaný, celoplátěná vazba s přebalem, čb fotografie, mapky, 285 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
red. Josef Kodíček, Miroslav Rutte - Nové české divadlo 1918 - 1926, 1927

Nové české divadlo 1918 - 1926, 1927  

Sborník dramatického svazu
red. Josef Kodíček, Miroslav Rutte, Aventinum, Praha, 1926 - 1927, velmi dobrý stav, celokož. vazby, 2 svazky, desky mírně odřené, ochranné kartonové pouzdro (natržené), obsahuje čb. fotografie a ilustrace, 149 + 124 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská
Cena: 600,- Kč

Nové české divadlo 1918 - 1926, 1927  

Sborník dramatického svazu
red. Josef Kodíček, Miroslav Rutte, Aventinum, Praha, 1926 - 1927, velmi dobrý stav, celokož. vazby, 2 svazky, desky mírně odřené, ochranné kartonové pouzdro (natržené), obsahuje čb. fotografie a ilustrace, 149 + 124 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann - Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský

Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský  

čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann, B. Stýblo, Praha, cca 1913, dobrý stav, poloplát. vazba, rozvolněná (listy téměř oddělené od desek), desky zašpiněné, listy nažloutlé, několik uvolněných listů, obsahuje čb. i barevné ilustrace, 5. vydání, 416 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský  

čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann, B. Stýblo, Praha, cca 1913, dobrý stav, poloplát. vazba, rozvolněná (listy téměř oddělené od desek), desky zašpiněné, listy nažloutlé, několik uvolněných listů, obsahuje čb. i barevné ilustrace, 5. vydání, 416 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Bohumil Dobrovolný - Ruční obrábění a zpracování kovů

Ruční obrábění a zpracování kovů  

Bohumil Dobrovolný, SNTL, Praha, 1960, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, v okrajích nepatrně natržený, listy lehce nažloutlé, 1. vydání, 232 stran, Technika, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Ruční obrábění a zpracování kovů  

Bohumil Dobrovolný, SNTL, Praha, 1960, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný, v okrajích nepatrně natržený, listy lehce nažloutlé, 1. vydání, 232 stran, Technika, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Josef Augusta - Z pradějin člověka

Z pradějin člověka  

Josef Augusta, Orbis, Praha, 1954, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, v dolním okraji mírně natržený, 24 stran jednobarevných a 1 strana čtyřbarevné obrazové přílohy, 1. vydání, 260 stran, Historie, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Z pradějin člověka  

Josef Augusta, Orbis, Praha, 1954, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, v dolním okraji mírně natržený, 24 stran jednobarevných a 1 strana čtyřbarevné obrazové přílohy, 1. vydání, 260 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Albert Pražák - Politika a revoluce

Politika a revoluce  

Paměti
Albert Pražák, Academia, Praha, 2004, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je nepatrně odřený, lehce zažloutlé listy, čb příloha, 1. vydání, 254 stran, Historie, prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč

Politika a revoluce  

Paměti
Albert Pražák, Academia, Praha, 2004, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten je nepatrně odřený, lehce zažloutlé listy, čb příloha, 1. vydání, 254 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann - Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský

Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský  

čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann, B. Stýblo, Praha, 1923, velmi dobrý stav, celoplát. ilustrovaná vazba, nažloutlé listy, vpředu soukromý vpisek, 7. vydání, 392 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč

Brémský kormidelník Miloslav Vlnovský  

čili Ztroskotání korábu "Pacific"
podle kapitána Marryata upravil Josef Zimmermann, B. Stýblo, Praha, 1923, velmi dobrý stav, celoplát. ilustrovaná vazba, nažloutlé listy, vpředu soukromý vpisek, 7. vydání, 392 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Ernest Thompson Seton - Dva divoši

Dva divoši  

Dobrodružství dvou chlapců, kteří žili jako Indiáni a čemu se naučili
Ernest Thompson Seton, Bohumil Z. Nekovařík, Praha, 1925, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba, desky zašpiněné, listy zažloutlé, ilustrace autor, Knihovna Walden - sv. XV., 355 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Dva divoši  

Dobrodružství dvou chlapců, kteří žili jako Indiáni a čemu se naučili
Ernest Thompson Seton, Bohumil Z. Nekovařík, Praha, 1925, velmi dobrý stav, orig. celoplát. vazba, desky zašpiněné, listy zažloutlé, ilustrace autor, Knihovna Walden - sv. XV., 355 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Svatopluk Čech - Pohádky a povídky strýce Martina

Pohádky a povídky strýce Martina  

Pro malé čtenáře
Svatopluk Čech, Melantrich, Praha , 1940, velmi dobrý stav, orig. poloplátěná vazba s přebalem, ten lehce zašpiněný, v krajích odřený a nepatrně natržený, barevné a čb. ilustrace od Adolfa Kašpara, edice Národní studánka, svazek druhý, 98 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 140,- Kč

Pohádky a povídky strýce Martina  

Pro malé čtenáře
Svatopluk Čech, Melantrich, Praha , 1940, velmi dobrý stav, orig. poloplátěná vazba s přebalem, ten lehce zašpiněný, v krajích odřený a nepatrně natržený, barevné a čb. ilustrace od Adolfa Kašpara, edice Národní studánka, svazek druhý, 98 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 140,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
kolektiv - Kronika druhé světové války

Kronika druhé světové války  

kolektiv, Fortuna Print, Praha, 2000, výborný stav, orig. lamino vazba, obsahuje množství čb a bar. fotografií v textu, 520 stran, Militaria, prodejna: Bělehradská
Cena: 500,- Kč

Kronika druhé světové války  

kolektiv, Fortuna Print, Praha, 2000, výborný stav, orig. lamino vazba, obsahuje množství čb a bar. fotografií v textu, 520 stran, Militaria, prodejna: Bělehradská Cena: 500,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
strana 1 z 1793       << | < | > |  >>