|
V košíku máte 12 položek.
|
|
|
Lidové písně z Chodska
Ludvík Kuba, uspořádala a zpracovala Věra Thořová,
Ústav pro etnografii a folkloristiku Akademie věd ČR ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR, Praha,
1995,
velmi dobrý stav,
pův. lamino vazba s přebalem, ten je v rozích odřený, na okrajích mírně pomačkaný, drobné čb ilustrace, noty, bar. a čb fotogr., bar. mapa Chodska, 1. vydání, náklad 1000 výtisků,
Kategorie: Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Der gestiefelte Kater
illustriert von Vojtěch Kubašta,
Südwest Verlag, München,
1969,
velmi dobrý stav,
pův. lamin. vazba, desky jsou lehce zašpiněné, nepatrně odřené rohy, barevné ilustrace,
Kategorie: Pohádky/Dětské,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 400,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Kino 1966
,
Orbis, Praha,
1966,
velmi dobrý stav,
modrá celoplátěná vazba, ta je na hřbetu lehce vyšisovaná,
Kategorie: Časopisy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Z kostnických listů Mistra Jana Husi
,
V Hodoníně n Moravě,
1938,
velmi dobrý stav,
pův. složky v karton. obálce, papír. obálka odřená na okrajích, na některých listech jsou drobné skvrny, iniciály nakreslil a typograficky upravil Oldřich Menhart, bibliofilský tisk č. 19,
Kategorie: Bibliofilie/Krásné tisky,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Veselé vyprávění dětem
Vlasta Burian,
Doležal, Červený Kostelec,
1941,
velmi dobrý stav,
orig. polopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranáích trochu odřené, rohy mírně naražené, ilustrace V. Kubašta, 6. svazek Doležalových knih pro mládež, náklad 3000 výtisků,
Kategorie: Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 1500,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Umění Orientu
Kol. autorů,
Symposion, Praha,
1948,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, ten nepatrně zažloutlý a na předná straně v okrajích lehce odřený, ochranný karton, ilustrační část-D. Malá, 3. sv. výtvarných monografií ARS,
Kategorie: Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 400,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Jižní Čechy
Josef Kuthan, Mojmír Horyna, Ivan Muchka,
Panorama, Praha,
1982,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem (ten lehce odřený v krajích), obsahuje 212 čb. a 30 barevných vyobrazení, 3 mapy, 2. upravené vydaní,
Kategorie: Místopis,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 100,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Piková dáma
A. S. Puškin,
Československý spisovatel, Praha,
1955,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten na okrajích lehce potrhaný, s kresbami, obálkou a vazbou Frant. Tichého,
Kategorie: Beletrie a poezie,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 100,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Gustav Mahler
Alma Mahlerová,
Ladislav Horáček - Paseka, Praha/ Litomyšl,
2001,
výborný stav,
orig. vazbas přebalem, překlad Alena Jakubíčková, první vydání,
Kategorie: Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Foucaultovo kyvadlo
Umberto Eco,
Český klub, Praha,
2000,
velmi dobrý stav,
pův. vazba, na okrajích a v rozích mírně odřená, obálka pomačkaná na okrajích, na hřbetu mírně natržená, grafic. úprava Václav Kučera, překlad, poznámka a vysvětlivka Zdeněk Frýbort,
Kategorie: Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Malé dějiny Prahy
Josef Janáček,
Panorama, Praha,
1983,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s přebalem, čb. fotografie a ilustrace,
Kategorie: Místopis,
prodejna: Externí sklad Bělehradská
Cena: 120,- Kč
Vyjmout z košíku
|
Automobily 1941-1965
Stanislav Minářík,
Nakladatelství dopravy a spojů, Praha,
1983,
dobrý stav,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je v krajích mírně potrhaný, zadní strana poškozená a slepená, uvolněná vazba a zažloutlé listy, obsahuje 154 obrázků,
Kategorie: Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
Vyjmout z košíku
|
|
|
|