ANTIKVARIÁTY.CZ

Antiquariat Arco Antiquariat Bělehradská Antiquariat Dobrá kniha
willkommen bei ANTIKVARIATY.CZ - der grösste On-line Antiquariat Tschechiens!!! Wir bieten soeben mehr als 28,500 Bücher!!!
Die Geschichte | Buchankauf | Geschäftsbedingungen | Wunsch-besuchbuch | Anschriften und Kontakte | Links | Warenkorb  (13 st / 2680 Kč)
Sie haben 13 Titel im Warenkorb.
Gesamtpreis: 2680,- Kč / 108.72,- EUR Weitergehen kaufen   Bestellung
Listy do vězení CH. G. Masaryková , Vladimír Žikeš, Praha, 1948, dobrý stav, poloplátěná vazba, modré plátno - bleděmodrý potah, ukázka - ilustrační foto, první složka kniž. bloku je uvolněná, desky lehce odřené na okrajích, mírně zašpiněné , Kategorie: Společenské vědy, Zweigstelle: Bělehradská Preis: 60,- Kč / 2.43,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
O výtvarném umění Emil Filla, Karel Brož, Praha, 1948, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba(ta je lehce zašpiněná), obálka chybí /FOTO ILUSTRAČNÍ/, vazba František Tichý, 2. svazek edice S. V. F., náklad 2200 výtisků, vydání první, foto ilustrační, Kategorie: Umění/Architektura, Zweigstelle: Bělehradská Preis: 300,- Kč / 12.17,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Skeptický ekolog Bjorn Lomborg, Dokořán, Praha, 2006, výborný stav , orig. papír. vazba s přebalem, 1. vydání, Kategorie: Přírodní vědy, Zweigstelle: Dobrá kniha Preis: 360,- Kč / 14.6,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Karel IV. Jiří Spěváček, Svoboda, Praha, 1979, velmi dobrý stav, přebal je potrhaný na okrajích, orig. celoplátěná vazba, barevné a čb fotografie, Kategorie: Historie, Zweigstelle: Bělehradská Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 11 cm , Kategorie: Svaté obrázky, Zweigstelle: Arco Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Broń , Ruch, Krakow, 1970, velmi dobrý stav, pův. obálka, bar. pohlednice zbraní, dvojlist, obál. mírně zažloutlá a zašpiněná, Kategorie: Pohlednice, Zweigstelle: Bělehradská Preis: 40,- Kč / 1.62,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Ingres Bohumil Mráz, Odeon, Praha, 1983, velmi dobrý stav , pův. celopl. vazba s přebalem (ten je mírně zašpiněný a má nepatrně pomačkané kraje), 70 černobílých a 8 barevných vyobrazení, Kategorie: Umění/Architektura, Zweigstelle: Bělehradská Preis: 300,- Kč / 12.17,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 10,5 cm , Kategorie: Svaté obrázky, Zweigstelle: Arco Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, mírně zažloutlé, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6 x 9 cm , Kategorie: Svaté obrázky, Zweigstelle: Arco Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 9 cm , Kategorie: Svaté obrázky, Zweigstelle: Arco Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Karlův most Karel Holan, SNKLHU, Praha, 1953, velmi dobrý stav, vazba je mírně nažloutlá v krajích a lehce zašpiněná, odřená v okrajích, listy lehce nažloutlé, orig. poloplátěná vazba, 16 barevných reprodukcí, edice Současné umění-svazek 8, 1. vydání, Kategorie: Umění/Architektura, Zweigstelle: Dobrá kniha Preis: 300,- Kč / 12.17,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Dějiny II - III Livius, Svoboda, Praha, 1972, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je zašpiněný, mírně potrhaný na několika místech, 1. vydání, Kategorie: Antická knihovna, Zweigstelle: Externí sklad Bělehradská Preis: 120,- Kč / 4.87,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6 x 8 cm , Kategorie: Svaté obrázky, Zweigstelle: Arco Preis: 200,- Kč / 8.11,- EUR Aus dem Warenkorb entnehmen
Gesamtpreis: 2680,- Kč / 108.72,- EUR Weitergehen kaufen   Bestellung
Poslední položky
tmp/_4_158733.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_158738.jpg
Broń

40,- Kč

tmp/_4_158737.jpg
Zbroje

40,- Kč

tmp/_4_158730.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_72186.jpg
Karlův most

Karel Holan

300,- Kč

tmp/_4_55519.jpg
Puška

Vladimír Rogl

60,- Kč

tmp/_4_158728.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč