ANTIKVARIÁTY.CZ

Antiquarian Arco Antiquarian Bělehradská Antiquarian Dobrá kniha
welcome to ANTIKVARIATY.CZ - the largest antiquarian on the czech internet! Currently we offer more than 28,500 items!
History | You can offer us | Terms of payment | Request/complaint book | Contacts | Links | Shopping cart  (8 pi / 1660 Kč)
You have 8 entries in shopping cart.
Total price: 1660,- Kč / 67.34,- EUR Continue shopping   Order
Listy do vězení CH. G. Masaryková , Vladimír Žikeš, Praha, 1948, dobrý stav, poloplátěná vazba, modré plátno - bleděmodrý potah, ukázka - ilustrační foto, první složka kniž. bloku je uvolněná, desky lehce odřené na okrajích, mírně zašpiněné , Category: Společenské vědy, shop: Bělehradská Price: 60,- Kč / 2.43,- EUR Remove from the shopping cart
O výtvarném umění Emil Filla, Karel Brož, Praha, 1948, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba(ta je lehce zašpiněná), obálka chybí /FOTO ILUSTRAČNÍ/, vazba František Tichý, 2. svazek edice S. V. F., náklad 2200 výtisků, vydání první, foto ilustrační, Category: Umění/Architektura, shop: Bělehradská Price: 300,- Kč / 12.17,- EUR Remove from the shopping cart
Skeptický ekolog Bjorn Lomborg, Dokořán, Praha, 2006, výborný stav , orig. papír. vazba s přebalem, 1. vydání, Category: Přírodní vědy, shop: Dobrá kniha Price: 360,- Kč / 14.6,- EUR Remove from the shopping cart
Karel IV. Jiří Spěváček, Svoboda, Praha, 1979, velmi dobrý stav, přebal je potrhaný na okrajích, orig. celoplátěná vazba, barevné a čb fotografie, Category: Historie, shop: Bělehradská Price: 200,- Kč / 8.11,- EUR Remove from the shopping cart
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 11 cm , Category: Svaté obrázky, shop: Arco Price: 200,- Kč / 8.11,- EUR Remove from the shopping cart
Broń , Ruch, Krakow, 1970, velmi dobrý stav, pův. obálka, bar. pohlednice zbraní, dvojlist, obál. mírně zažloutlá a zašpiněná, Category: Pohlednice, shop: Bělehradská Price: 40,- Kč / 1.62,- EUR Remove from the shopping cart
Ingres Bohumil Mráz, Odeon, Praha, 1983, velmi dobrý stav , pův. celopl. vazba s přebalem (ten je mírně zašpiněný a má nepatrně pomačkané kraje), 70 černobílých a 8 barevných vyobrazení, Category: Umění/Architektura, shop: Bělehradská Price: 300,- Kč / 12.17,- EUR Remove from the shopping cart
Svatý obrázek , , , velmi dobrý stav, orig. sv. obrázek nalepený pošetkou na černém kartonu, rozměry obrázku: 6,5 x 10,5 cm , Category: Svaté obrázky, shop: Arco Price: 200,- Kč / 8.11,- EUR Remove from the shopping cart
Total price: 1660,- Kč / 67.34,- EUR Continue shopping   Order
Poslední položky
tmp/_4_158738.jpg
Broń

40,- Kč

tmp/_4_158737.jpg
Zbroje

40,- Kč

tmp/_4_158730.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_72186.jpg
Karlův most

Karel Holan

300,- Kč

tmp/_4_55519.jpg
Puška

Vladimír Rogl

60,- Kč

tmp/_4_158728.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_91760.jpg
Cesta po řecku II

Pausaniás

200,- Kč