Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku  (15 ks / 4990 Kč)
Obsah košíku > jak nakupovat?
V košíku máte 15 položek.
Celková cena: 4990,- Kč Pokračovat v nákupu   Objednávka
Lidové písně z Chodska Ludvík Kuba, uspořádala a zpracovala Věra Thořová, Ústav pro etnografii a folkloristiku Akademie věd ČR ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR, Praha, 1995, velmi dobrý stav, pův. lamino vazba s přebalem, ten je v rozích odřený, na okrajích mírně pomačkaný, drobné čb ilustrace, noty, bar. a čb fotogr., bar. mapa Chodska, 1. vydání, náklad 1000 výtisků, Kategorie: Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč Vyjmout z košíku
Der gestiefelte Kater illustriert von Vojtěch Kubašta, Südwest Verlag, München, 1969, velmi dobrý stav, pův. lamin. vazba, desky jsou lehce zašpiněné, nepatrně odřené rohy, barevné ilustrace, Kategorie: Pohádky/Dětské, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 400,- Kč Vyjmout z košíku
Kino 1966 , Orbis, Praha, 1966, velmi dobrý stav, modrá celoplátěná vazba, ta je na hřbetu lehce vyšisovaná, Kategorie: Časopisy, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Vyjmout z košíku
Z kostnických listů Mistra Jana Husi , V Hodoníně n Moravě, 1938, velmi dobrý stav, pův. složky v karton. obálce, papír. obálka odřená na okrajích, na některých listech jsou drobné skvrny, iniciály nakreslil a typograficky upravil Oldřich Menhart, bibliofilský tisk č. 19, Kategorie: Bibliofilie/Krásné tisky, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč Vyjmout z košíku
Veselé vyprávění dětem Vlasta Burian, Doležal, Červený Kostelec, 1941, velmi dobrý stav, orig. polopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranáích trochu odřené, rohy mírně naražené, ilustrace V. Kubašta, 6. svazek Doležalových knih pro mládež, náklad 3000 výtisků, Kategorie: Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 1500,- Kč Vyjmout z košíku
Umění Orientu Kol. autorů, Symposion, Praha, 1948, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten nepatrně zažloutlý a na předná straně v okrajích lehce odřený, ochranný karton, ilustrační část-D. Malá, 3. sv. výtvarných monografií ARS, Kategorie: Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 400,- Kč Vyjmout z košíku
Jižní Čechy Josef Kuthan, Mojmír Horyna, Ivan Muchka, Panorama, Praha, 1982, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce odřený v krajích), obsahuje 212 čb. a 30 barevných vyobrazení, 3 mapy, 2. upravené vydaní, Kategorie: Místopis, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Vyjmout z košíku
Piková dáma A. S. Puškin, Československý spisovatel, Praha, 1955, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten na okrajích lehce potrhaný, s kresbami, obálkou a vazbou Frant. Tichého, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Vyjmout z košíku
Gustav Mahler Alma Mahlerová, Ladislav Horáček - Paseka, Praha/ Litomyšl, 2001, výborný stav, orig. vazbas přebalem, překlad Alena Jakubíčková, první vydání, Kategorie: Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč Vyjmout z košíku
Foucaultovo kyvadlo Umberto Eco, Český klub, Praha, 2000, velmi dobrý stav, pův. vazba, na okrajích a v rozích mírně odřená, obálka pomačkaná na okrajích, na hřbetu mírně natržená, grafic. úprava Václav Kučera, překlad, poznámka a vysvětlivka Zdeněk Frýbort, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Vyjmout z košíku
Malé dějiny Prahy Josef Janáček, Panorama, Praha, 1983, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, čb. fotografie a ilustrace, Kategorie: Místopis, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 120,- Kč Vyjmout z košíku
Automobily 1941-1965 Stanislav Minářík, Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1983, dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je v krajích mírně potrhaný, zadní strana poškozená a slepená, uvolněná vazba a zažloutlé listy, obsahuje 154 obrázků, Kategorie: Technika, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč Vyjmout z košíku
Děkanův prosinec Saul Bellow, Symposium, Praha, 1998, velmi dobrý stav, pův. celoplát. vazba, obálka je hl. kolem hřbetu zašpiněná, mírně pomačkaná na okrajích, grafický list Zdeněk Šíma, 1. vydání, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Vyjmout z košíku
Všeobecná aesthetika Dr. Josef Durdík, I. L. Kober, Praha, 1875, dobrý stav, polokožená převazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, část hřbetu odtržená, listy nažloutlé a flekaté), Kategorie: Společenské vědy, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 600,- Kč Vyjmout z košíku
Století sexu James R. Petersen, BB Art, Praha, , výborný stav, nová - ještě nerozbalená !, orig. vazba s přebalem, předmluva-Hugh M. Hefner, Kategorie: Erotika, prodejna: Dobrá kniha Cena: 320,- Kč Vyjmout z košíku
Celková cena: 4990,- Kč Pokračovat v nákupu   Objednávka
Poslední položky
tmp/_4_133159.jpg
Automobily 1941-1965

Stanislav Minářík

150,- Kč

tmp/_4_162871.jpg
Všeobecná aesthetika

Dr. Josef Durdík

600,- Kč

tmp/_4_162813.jpg
Století sexu

James R. Petersen

320,- Kč

tmp/_4_100516.jpg
Junák

red. Jiří Lapáček - Jasan

450,- Kč

tmp/_4_162766.jpg
Dar

Vladimír Nabokov

260,- Kč