Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku  (10 ks / 3420 Kč)
Obsah košíku > jak nakupovat?
V košíku máte 10 položek.
Celková cena: 3420,- Kč Pokračovat v nákupu   Objednávka
Písně Petra Bezruče , Literární kroužek, Chicago, 1911, dobrý stav, pův. brož., obálka zažloutlá, skvrnitá, chybí část hřbetu v dol. části (cca 4cm), na okrajích a na hřbetě mírně potrhaná, v dol. části u hřbetu téměř do poloviny odtržená od hřbetu, v horní části natržená u hřbetu, listy zažloutlé a skvrnité, graf. ilustrace Vojtěch Preissig, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 1800,- Kč Vyjmout z košíku
Na parníku v Atlantiku W. C. Pryor, Karel Synek, Praha, 1937, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba, stříbrné desky, ty jsou v rozích odřené, obsahuje velké množství čb. fotografií, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč Vyjmout z košíku
Maurův poslední vzdech Salman Rushdie, Mladá fronta, Praha, 1999, výborný stav, pův. vazba(ta je na krajích místy lehce odřená) s přebalem, 1. vydání, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Vyjmout z košíku
Dar Vladimír Nabokov, Paseka, v Praze a Litomyšli, 2007, výborný stav, pův. vazba s přebalem, ten je lehce odřený na okrajích, na předsádce malé kolečko propiskou, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 260,- Kč Vyjmout z košíku
Vojenské mapování českých zemí , Ministerstvo obrany, Praha, 1998, výborný stav, soubor orig. map, v měřítku 1 : 28800 nebo 1 : 25000, , Kategorie: Místopis, prodejna: Dobrá kniha Cena: 250,- Kč Vyjmout z košíku
Mistr Jan Hus F. J. Čečetka, Jos. R. Vilímek, Praha, 1927, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná ilustrovaná vazba (ta je ve hřbetu a v krajích odřená, listy nažloutlé), Kategorie: Historie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 200,- Kč Vyjmout z košíku
Co jsem viděl a slyšel v trávě Zdeněk Seydl, Československý spisovatel, Praha, 1965, velmi dobrý stav, lehce zažloutlý přebal, menší trhlinka v horní hraně podlepená matnou lepenkou, orig. celopl. vazba s přebalem, 1. vydání, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 300,- Kč Vyjmout z košíku
Z Čech do Pompejí Karel Sklenář, Československý spisovatel, Praha, 1989, velmi dobrý stav, orig. brož (ta lehce pošk.), četná čb. vyobrazení, 1. vydání, Kategorie: Historie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 60,- Kč Vyjmout z košíku
Dürer Karol Hetteš, Tvar, Bratislava, 1953, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ten lehce pošk. a zašpiněný), četná barevná i čb. vyobrazení, 1. vydání, Kategorie: Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Vyjmout z košíku
Krev těch druhých Simone de Beauvoir, Nakladatelské družstvo Máje, Praha, 1947, dobrý stav, orig. brož, obálka lehce ušpiněná a odřená na okrajích a hlavně u hřbetu, přední strana lehce pomačkaná, uvnitř vypadávající listy, Májová knižnice sv.20, obálka A. Bělocvětov, 1.vydání, Kategorie: Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč Vyjmout z košíku
Celková cena: 3420,- Kč Pokračovat v nákupu   Objednávka
Poslední položky
tmp/_4_162875.jpg
Po stopách dětství

František Kožík

200,- Kč

tmp/_4_142879.jpg
V městečku

Charles Louis Philippe

60,- Kč

tmp/_4_35120.jpg
Piková dáma

A. S. Puškin

100,- Kč

tmp/_4_162624.jpg
Strom života

Petr Sís

200,- Kč

tmp/_4_162886.jpg
Grafik a medailér Karel Zeman

Oldřich Klobas

200,- Kč

tmp/_4_162323.jpg
Černínský palác v Praze

Vilém Lorenc, Karel Tříska

250,- Kč