ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská Antikvariát Dobrá kniha
POZOR!Z důvodu konání veletrhu Sběratel od 1.9. do 4.9 změněna pracovní doba antikvariátu Arco: 1.9. 9:00-15:00, 2.-4.9. ZAVŘENO!!
Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku  (9 ks / 1250 Kč)
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
František Nepil - Apokryfy z éteru

Apokryfy z éteru  

František Nepil, Novinář, 1989, velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal, ten na hranách lehce odřený a místy krátce natržený a podlepený, orig. celoplátěná vazba s přebalem, za str. 10 částečně prasklý spoj vazby, I. vydání, s ilustracemi Adolfa Borna, 208 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

I. A. Gončarov - Fregata Pallada

Fregata Pallada  

2 svazky
I. A. Gončarov, Stanislav Minařík, Praha, 1927, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazby, menší formát, 416+576 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Konstantin Fedin - Kronika kláštera Narovčatského

Kronika kláštera Narovčatského  

Edice ilustrovaných novel, sv. 13
Konstantin Fedin, Československý spisovatel, Praha, 1958, velmi dobrý stav, přebal lehce nažloutlý, zašpiněný, na hranách odřený a u horní zadní hrany místy krátce natržený a podlepený, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ilustrace a kresba na obálce Zdeněk Kratochvíl, 2. vydání (v Čsl. spis. první), 80 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

C. J. Kelk - Jan Steen

Jan Steen  

malíř šprýmů a radostného života (román)
C. J. Kelk, Symposion, Praha, 1941, velmi dobrý stav, lehce zašpiněná vazba, orig. celopl. vazba, kromě vydání na papíře ANTIK vyšlo 200 výtisků na domácím SIMILI JAPANU číslovaných 1-200 - číslo tohoto výtisku je 163, 312 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Erwin Strittmatter - Krám

Krám  

Erwin Strittmatter, Odeon, Praha, 1990, velmi dobrý stav, lehce odřené hrany přebalu, nažloutlé listy, orig. karton. vazba s přebalem, 1. vydání, 480 stran, Antická knihovna, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

Petr Fingal - Pěšky jako za volantem

Pěšky jako za volantem  

humoristické kresby
Petr Fingal, Česká grafická unie, Praha, 1926, velmi dobrý stav, mírně odřená vazba v okrajích, nažloutlé listy, polopl. převazba, ilustrace-F. Tichý, jako přívazek titul: Páně Baculkovy námluvy (Emil Tréval, ilustrace-F. Vrobel), 228+76 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Antonín Trýb - Císař chudých

Císař chudých  

Antonín Trýb, Práce, Praha, 1970, velmi dobrý stav, na hranách odřený, lehce zašpiněný a místy natržený a podlepený přebal, lehce nažloutlé listy, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 6. vydání, 264 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Francois Nourissier - Hájemství v oblacích

Hájemství v oblacích  

Francois Nourissier, Odeon, Praha, 1986, téměř výborný stav, jen přebal u dolní zadní hrany lehce pomačkaný, orig. papír. vazba s přebalem, 1. vydání, 542 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Konstantin Fedin - Narovčatská kronika

Narovčatská kronika  

a jiné povídky
Konstantin Fedin, Družstevní práce, Praha, 1928, velmi dobrý stav, celopl. převazba se zlacením, vzadu vevázaná obálka, ilustrace-Z. Kratochvíl, 172 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Henry Fielding - Tom Jones

Tom Jones  

Henry Fielding, Svoboda, Praha, 1987, velmi dobrý stav, menší oděrky v okrajích přebalu, orig. celopl. vazba s přebalem, 790 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Alois Jirásek - Filosofská historie - Maryla

Filosofská historie - Maryla  

edice Omnia
Alois Jirásek, Svoboda, Praha, 1969, velmi dobrý stav, nažloutlá obálka, drobné oděrky v okrajích, nažloutlé listy, orig. brož, 256 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Heinrich Mann - Zrání krále Jindřicha IV.

Zrání krále Jindřicha IV.  

Heinrich Mann, Odeon, Praha, 1974, velmi dobrý stav, jen přebal poškozený (odřený, potrhaný, podlepený, lehce nažloutlý), orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, s použitím kreseb Adolfa Borna, 680 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Haakon Chevalier - Muž, který chtěl být bohem

Muž, který chtěl být bohem  

Haakon Chevalier, SNKLU, Praha, 1963, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, lehce zašpiněný, menší oděrky v okrajích, mírně zažloutlé listy, orig. celopl. vazba s přebalem, 392 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Jiří Mucha - Věčná zahrada

Věčná zahrada  

Jiří Mucha, Arca Jimfa, Třebíč, 1994, velmi dobrý stav, velmi lehce zašpiněný přebal, orig. lamin. vazba s přebalem, 1. vydání, obrazová barevná příloha, 182 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Jack London - Martin Eden

Martin Eden  

Jack London, SNKLHU, Praha, 1955, velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal, u hřbetu část přebalu odtržena, nažloutlé listy, orig. celoplátěná vazba s přebalem, vydání v SNKLHU druhé, 424 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Karel V. Rais - Pantáta Bezoušek

Pantáta Bezoušek  

ilustrace-A. Kašpar
Karel V. Rais, Československá grafická unie, Praha, 1934, velmi dobrý stav, vazba je jen lehce zašpiněná, uvolněn obr. u tit. str., orig. celopl. vazba v karton. ochranném obalu, 194 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Heinrich Mann - Zrání krále Jindřicha IV.

Zrání krále Jindřicha IV.  

edice Klub čtenářů-sv. 349
Heinrich Mann, Odeon, Praha, 1974, velmi dobrý stav, přebal je v okrajích více potrhaný (podlepeno bílými štítky), nažloutlý, orig. celopl. vazba s přebalem, 3. vydání, 680 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

František Rachlík - Komedie plná lásky

Komedie plná lásky  

edice Knihovna lidové četby
František Rachlík, Československý spisovatel, Praha, 1972, velmi dobrý stav, chybí přebal, lehce zašpiněná vazba v zadní části, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba, 7. vydání, 592 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Alois a Vilém Mrštíkové - Rok na návsi

Rok na návsi  

kronika moravské dědiny - 2 svazky
Alois a Vilém Mrštíkové, Ladislav Kuncíř, Praha, 1947, velmi dobrý stav, mírně zašpiněné vazby, celopl. převazby se zlacením ve hřbetu, 604+540 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Josef Kopta - Dies irae

Dies irae  

román
Josef Kopta, Melantrich, Praha, 1970, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, drobné oděrky a trhlinky v okrajích, mírně zašpiněný, lehce odřená vazba, orig. celopl. vazba s přebalem, 3. vydání, 192 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Jay McInerney - Ransom

Ransom  

Jay McInerney, Volvox Globator, Praha, 1994, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, 144 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

Božena Němcová - Babička

Babička  

obrazy venkovského života
Božena Němcová, Česká grafická Unie a.s. Praha, 1941, velmi dobrý stav, orig.celopl. vazba s ochranou folií a papír. obal, ilustrace Adolf Kašpar, 241 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč Přidat do košíku

Heinrich Mann - Zrání krále Jindřicha IV.

Zrání krále Jindřicha IV.  

edice Klub čtenářů-sv. 349
Heinrich Mann, Odeon, Praha, 1974, velmi dobrý stav, mírně poškozený přebal - odřený a otrhaný (podlepeno bílými štítky), orig. celopl. vazba s přebalem, 680 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Harry Thürk - Blázen a černovláska

Blázen a černovláska  

Harry Thürk, Mladá fronta, Praha, 1965, velmi dobrý stav, chybí přebal, vazba je mírně vybledlá v okolí hřbetní části, orig. celopl. vazba, 224 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

kolektiv autorů - Malá encyklopédia Telesnej výchovy a športu

Malá encyklopédia Telesnej výchovy a športu  

kolektiv autorů, Šport- Obzor, Bratislava, 1980, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, uvnitř mnoho ilustrací a fotografií, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

strana 2 z 1713       << | < | > |  >>
Poslední položky
tmp/_4_158727.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_107401.jpg
Listy do vězení

CH. G. Masaryková

60,- Kč

tmp/_4_119982.jpg
O výtvarném umění

Emil Filla

300,- Kč

tmp/_4_154819.jpg
Skeptický ekolog

Bjorn Lomborg

360,- Kč

tmp/_4_158735.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč

tmp/_4_101207.jpg
Dějiny II - III

Livius

120,- Kč

tmp/_4_158729.jpg
Svatý obrázek

200,- Kč