|
Zobrazeno 25 z 42821 nalezených položek
strana 2 z 1713
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
František Nepil,
Novinář,
1989,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal, ten na hranách lehce odřený a místy krátce natržený a podlepený,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, za str. 10 částečně prasklý spoj vazby, I. vydání, s ilustracemi Adolfa Borna,
208 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
2 svazky
I. A. Gončarov,
Stanislav Minařík, Praha,
1927,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazby, menší formát,
416+576 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
Edice ilustrovaných novel, sv. 13
Konstantin Fedin,
Československý spisovatel, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, přebal lehce nažloutlý, zašpiněný, na hranách odřený a u horní zadní hrany místy krátce natržený a podlepený,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, ilustrace a kresba na obálce Zdeněk Kratochvíl, 2. vydání (v Čsl. spis. první),
80 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
malíř šprýmů a radostného života (román)
C. J. Kelk,
Symposion, Praha,
1941,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněná vazba,
orig. celopl. vazba, kromě vydání na papíře ANTIK vyšlo 200 výtisků na domácím SIMILI JAPANU číslovaných 1-200 - číslo tohoto výtisku je 163,
312 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
Erwin Strittmatter,
Odeon, Praha,
1990,
velmi dobrý stav, lehce odřené hrany přebalu, nažloutlé listy,
orig. karton. vazba s přebalem, 1. vydání,
480 stran,
Antická knihovna,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
humoristické kresby
Petr Fingal,
Česká grafická unie, Praha,
1926,
velmi dobrý stav, mírně odřená vazba v okrajích, nažloutlé listy,
polopl. převazba, ilustrace-F. Tichý, jako přívazek titul: Páně Baculkovy námluvy (Emil Tréval, ilustrace-F. Vrobel),
228+76 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
Antonín Trýb,
Práce, Praha,
1970,
velmi dobrý stav, na hranách odřený, lehce zašpiněný a místy natržený a podlepený přebal, lehce nažloutlé listy,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 6. vydání,
264 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Francois Nourissier,
Odeon, Praha,
1986,
téměř výborný stav, jen přebal u dolní zadní hrany lehce pomačkaný,
orig. papír. vazba s přebalem, 1. vydání,
542 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
a jiné povídky
Konstantin Fedin,
Družstevní práce, Praha,
1928,
velmi dobrý stav,
celopl. převazba se zlacením, vzadu vevázaná obálka, ilustrace-Z. Kratochvíl,
172 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Henry Fielding,
Svoboda, Praha,
1987,
velmi dobrý stav, menší oděrky v okrajích přebalu,
orig. celopl. vazba s přebalem,
790 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
edice Omnia
Alois Jirásek,
Svoboda, Praha,
1969,
velmi dobrý stav, nažloutlá obálka, drobné oděrky v okrajích, nažloutlé listy,
orig. brož,
256 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Heinrich Mann,
Odeon, Praha,
1974,
velmi dobrý stav, jen přebal poškozený (odřený, potrhaný, podlepený, lehce nažloutlý),
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, s použitím kreseb Adolfa Borna,
680 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Haakon Chevalier,
SNKLU, Praha,
1963,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, lehce zašpiněný, menší oděrky v okrajích, mírně zažloutlé listy,
orig. celopl. vazba s přebalem,
392 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Jiří Mucha,
Arca Jimfa, Třebíč,
1994,
velmi dobrý stav, velmi lehce zašpiněný přebal,
orig. lamin. vazba s přebalem, 1. vydání, obrazová barevná příloha,
182 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Jack London,
SNKLHU, Praha,
1955,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal, u hřbetu část přebalu odtržena, nažloutlé listy,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, vydání v SNKLHU druhé,
424 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
ilustrace-A. Kašpar
Karel V. Rais,
Československá grafická unie, Praha,
1934,
velmi dobrý stav, vazba je jen lehce zašpiněná, uvolněn obr. u tit. str.,
orig. celopl. vazba v karton. ochranném obalu,
194 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
edice Klub čtenářů-sv. 349
Heinrich Mann,
Odeon, Praha,
1974,
velmi dobrý stav, přebal je v okrajích více potrhaný (podlepeno bílými štítky), nažloutlý,
orig. celopl. vazba s přebalem, 3. vydání,
680 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
edice Knihovna lidové četby
František Rachlík,
Československý spisovatel, Praha,
1972,
velmi dobrý stav, chybí přebal, lehce zašpiněná vazba v zadní části, nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba, 7. vydání,
592 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
kronika moravské dědiny - 2 svazky
Alois a Vilém Mrštíkové,
Ladislav Kuncíř, Praha,
1947,
velmi dobrý stav, mírně zašpiněné vazby,
celopl. převazby se zlacením ve hřbetu,
604+540 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
román
Josef Kopta,
Melantrich, Praha,
1970,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, drobné oděrky a trhlinky v okrajích, mírně zašpiněný, lehce odřená vazba,
orig. celopl. vazba s přebalem, 3. vydání,
192 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Jay McInerney,
Volvox Globator, Praha,
1994,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem,
144 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 100,- Kč
|
obrazy venkovského života
Božena Němcová,
Česká grafická Unie a.s. Praha,
1941,
velmi dobrý stav,
orig.celopl. vazba s ochranou folií a papír. obal, ilustrace Adolf Kašpar,
241 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 150,- Kč
|
edice Klub čtenářů-sv. 349
Heinrich Mann,
Odeon, Praha,
1974,
velmi dobrý stav, mírně poškozený přebal - odřený a otrhaný (podlepeno bílými štítky),
orig. celopl. vazba s přebalem,
680 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Harry Thürk,
Mladá fronta, Praha,
1965,
velmi dobrý stav, chybí přebal, vazba je mírně vybledlá v okolí hřbetní části,
orig. celopl. vazba,
224 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
kolektiv autorů,
Šport- Obzor, Bratislava,
1980,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, uvnitř mnoho ilustrací a fotografií,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
strana 2 z 1713
<<
| <
| >
| >>
|
|