Naše antikvariáty | Výkup knih a knihoven | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 

Naše obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 7 dní od data potvrzení o připravení objednávky, při zaslání poštou předáváme dopravci do 7 pracovních dnů od potvrzení o zaslání žádaného zboží. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete knihy do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné.

Při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Knihy zasíláme na dobírku, stálí zákazníci našeho antikvariátu mají možnost platit na fakturu.

Poštovné v České republice činí při platbě předem na náš účet 90 Kč, dobírkou 150 Kč, na Slovensko 250 Kč při platbě předem na český korunový či eurový účet, u ostatní ciziny individuálně (o jeho výši budete informováni předem).
Knihy zasíláme také přes Zásilkovnu. Cena dodání knih při platbě předem je po České republice 70, na Slovensko 99 Kč, váhové omezení je 5 kg.

Držitelé karet ISIC mají při předložení průkazu a současné platbě v hotovosti ve všech našich obchodech nárok na slevu 10%.

Pobočka Antikvariát Arco přijímá platební karty VISA a Mastercard/Eurocard.

Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu info@antikvariaty.cz Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.