ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská
Právě probíhají tradiční předvánoční slevy. Potěšte své blízké knižním dárkem... tento týden můžete nakoupit se slevou až 38%
Naše antikvariáty | Výkup knih a knihoven | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 

Naše obchodní podmínky

Všechny ceny on-line antikvariátu jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH ve zvláštním režimu dle Zákona o DPH a jsou konečné. Mírné opotřebení knihy odpovídající jejímu stáří není v jejím popisu uváděno. Telefonické objednávky je nutno písemně potvrdit, pokud není předem domluveno jinak.

Při osobním odběru budou knihy v našem antikvariátu rezervovány 7 dní od data potvrzení o připravení objednávky, při zaslání poštou předáváme dopravci do 7 pracovních dnů od potvrzení o zaslání žádaného zboží. Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete knihy do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné.

Při nákupu většího množství je možné domluvit individuální slevu.

Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Knihy zasíláme na dobírku, stálí zákazníci našeho antikvariátu mají možnost platit na fakturu.

Poštovné v České republice činí při platbě předem na náš účet 100 Kč, dobírkou 150 Kč, na Slovensko 250 Kč při platbě předem na český korunový či eurový účet, u ostatní ciziny individuálně (o jeho výši budete informováni předem).
Knihy zasíláme také přes Zásilkovnu. Cena dodání knih při platbě předem je po České republice 90,-, s dobírkou 120,- a na Slovensko při platbě předem 120 Kč, váhové omezení je 10 kg.

Držitelé karet ISIC mají při předložení průkazu a současné platbě v hotovosti ve všech našich obchodech nárok na slevu 10%.

Pobočka Antikvariát Arco přijímá platební karty VISA a Mastercard/Eurocard.

Prodávající nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího výslovně uděluje prodávajícímu souhlas k tomu, aby prodávající nakládal s osobními údaji kupujícího a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění, případně právními předpisy v budoucnosti vydanými a kupující výslovně souhlasí s tím, aby prodávající zasílal kupujícímu obchodní sdělení o nabídkách zboží a služeb prodávajícího. případě, že se kupující rozhodne odvolat svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení prodávajícího, oznámí kupující tento nesouhlas písemně a to emailem na adresu info@antikvariaty.cz Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.