Language
česky english deutsch
starší přírůstky
 -

Přehrady Povodí Labe  

Karel Trejtnar a kol., Kruh, Hradec Králové, 1975, dobrý stav, orig. vazba s přebalem, ten poškozený hlavně na zadní straně, na přední pouze lehce odřený a ušpiněný, obsahuje čb i barevné fotografie, nákresy, schémata, první vydání, 248 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Skvělé saláty  

Reader´s Digest Výběr, Praha, 2006, velmi dobrý stav, nepatrná oděrka na předních deskách, ty lehce zašpiněné, orig. lamin. vazba, formát větší A4, 352 stran, Kuchařky, prodejna: Dobrá kniha Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Malé dějiny Prahy  

Josef Janáček, Panorama, Praha, 1983, velmi dobrý stav, orig. vazba s přebalem, čb. fotografie a ilustrace, 355 stran, Místopis, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 120,- Kč Přidat do košíku

 -

Krev těch druhých  

Simone de Beauvoir, Nakladatelské družstvo Máje, Praha, 1947, dobrý stav, orig. brož, obálka lehce ušpiněná a odřená na okrajích a hlavně u hřbetu, přední strana lehce pomačkaná, uvnitř vypadávající listy, Májová knižnice sv.20, obálka A. Bělocvětov, 1.vydání, 288 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč Přidat do košíku

 -

Vojenské mapování českých zemí  

soubor map k 80.výročí vzniku TS AČR
Ministerstvo obrany, Praha, 1998, výborný stav, soubor orig. map, v měřítku 1 : 28800 nebo 1 : 25000, , Místopis, prodejna: Dobrá kniha Cena: 250,- Kč Přidat do košíku

 -

Povídky o válce a lidech  

Lev Nikolajevič Tolstoj, SNKLHU, Praha, 1954, velmi dobrý stav, pův. vazba s přebalem (ta mírně pošk.), 403 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

 -

Kino 1966  

kompletní ročník XXI.
Orbis, Praha, 1966, velmi dobrý stav, modrá celoplátěná vazba, ta je na hřbetu lehce vyšisovaná, Časopisy, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Automobily 1941-1965  

Stanislav Minářík, Nakladatelství dopravy a spojů, Praha, 1983, dobrý stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je v krajích mírně potrhaný, zadní strana poškozená a slepená, uvolněná vazba a zažloutlé listy, obsahuje 154 obrázků, 192 stran, Technika, prodejna: Bělehradská Cena: 150,- Kč Přidat do košíku

 -

Století sexu  

dějiny sexuální revoluce časopisu Playboy
James R. Petersen, BB Art, Praha, výborný stav, nová - ještě nerozbalená !, orig. vazba s přebalem, předmluva-Hugh M. Hefner, Erotika, prodejna: Dobrá kniha Cena: 320,- Kč Přidat do košíku

 -

Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet  

Bohumil Hrabal, Melantrich, Praha, 1991, výborný stav, pův. celoplátěná vazba s přebalem, edice Česká próza, 3. vydání, 172 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Povídky  

A. S. Puškin, SNKLHU, Praha, 1955, velmi dobrý stav, horní roh obálky potrhán, orig. celoplátěná vazba s přebalem, Spisy A. S. Puškina - svazek šestý, první vydání, 446 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

 -

Vybrané spisy drobné I. a II.  

Jaroslav Goll, Historický klub, Praha, 1928, velmi dobrý stav, celoplátěná, vínová převazba se zlacením, díl I. a II. v jednom svazku, pův. obálky vevázané, 259+283 stran, Historie, prodejna: Bělehradská Cena: 900,- Kč Přidat do košíku

 -

Gustav Mahler  

Vzpomínky
Alma Mahlerová, Ladislav Horáček - Paseka, Praha/ Litomyšl, 2001, výborný stav, orig. vazbas přebalem, překlad Alena Jakubíčková, první vydání, 200 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Josef Mánes  

edice Umění lidu sv. 2
Miroslav Lamač, NČSVU, Praha, 1956, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, obsahuje 187 vyobrazení (z toho 87 v textu) a 4 barevné přílohy, 1. vydání, 242 stran, Umění/Architektura, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Foucaultovo kyvadlo  

Umberto Eco, Český klub, Praha, 2000, velmi dobrý stav, pův. vazba, na okrajích a v rozích mírně odřená, obálka pomačkaná na okrajích, na hřbetu mírně natržená, grafic. úprava Václav Kučera, překlad, poznámka a vysvětlivka Zdeněk Frýbort, 566 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Co jsem viděl a slyšel v trávě  

Zdeněk Seydl, Československý spisovatel, Praha, 1965, velmi dobrý stav, lehce zažloutlý přebal, menší trhlinka v horní hraně podlepená matnou lepenkou, orig. celopl. vazba s přebalem, 1. vydání, 171 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 300,- Kč Přidat do košíku

 -

Námořníkova píseň  

Ken Kesey, Argo, Praha, 2003, výborný stav, orig. vazba s přebalem, Edice anglo-amerických autorů sv.56, překlad Jiří Hanuš, 475 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 220,- Kč Přidat do košíku

 -

Dar  

Vladimír Nabokov, Paseka, v Praze a Litomyšli, 2007, výborný stav, pův. vazba s přebalem, ten je lehce odřený na okrajích, na předsádce malé kolečko propiskou, 434 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 260,- Kč Přidat do košíku

 -

Piková dáma  

A. S. Puškin, Československý spisovatel, Praha, 1955, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten na okrajích lehce potrhaný, s kresbami, obálkou a vazbou Frant. Tichého, 80 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Externí sklad Bělehradská Cena: 100,- Kč Přidat do košíku

 -

Maurův poslední vzdech  

Salman Rushdie, Mladá fronta, Praha, 1999, výborný stav, pův. vazba(ta je na krajích místy lehce odřená) s přebalem, 1. vydání, 446 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Děkanův prosinec  

Saul Bellow, Symposium, Praha, 1998, velmi dobrý stav, pův. celoplát. vazba, obálka je hl. kolem hřbetu zašpiněná, mírně pomačkaná na okrajích, grafický list Zdeněk Šíma, 1. vydání, 334 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Strom života  

Kniha o životě přírodovědce, geologa a myslitele Charlese Darwina
Petr Sís, Labyrint, Praha, 2004, výborný stav, orig. vazba s přebalem, ilustrace Petr Sís, 1.vydání, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku

 -

Černínský palác v Praze  

Vilém Lorenc, Karel Tříska, Panorama, Praha, výborný stav, pův. celopl. vazba s přebalem a karton. obalem, obal je lehce nažloutlý a zašpiněný, přebal velmi mírně nažlout., 1. vydání, velké množství čb. reprodukcí a 8 rozkládacích příloh, 288 stran, Místopis, prodejna: Bělehradská Cena: 250,- Kč Přidat do košíku

 -

Umění Orientu  

Persie-Indie-Tibet-Kambodža-Siam-Ceylon-Java-Bali-Čína-Japonsko
Kol. autorů, Symposion, Praha, 1948, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten nepatrně zažloutlý a na předná straně v okrajích lehce odřený, ochranný karton, ilustrační část-D. Malá, 3. sv. výtvarných monografií ARS, 352 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 400,- Kč Přidat do košíku

 -

Matyáš Sandorf nový hrabě Monte Christo I.  

Jules Verne, Albatros, Praha, 1988, velmi dobrý stav, pův. celoplát. vazba, obálka mírně odřená na okrajích, ilust. L. Benet, 5. vydání, 436 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč Přidat do košíku