ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská Antikvariát Dobrá kniha
SVĚT KNIHY - veletrh Svět knihy začíná na pražském Výstavišti již zítra !!!! Nezapomeňte navštívit i náš stánek !!!!
Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Language
česky english deutsch
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
Thomas Hardy - Neblahý Juda

Neblahý Juda  

edice Galérie klasiků
Thomas Hardy, Odeon, Praha, 1975, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zažloutlý a zašpiněný, hřbet zažloutlý, okraje listů mírně nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání v Odeonu, 416 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč

Neblahý Juda  

edice Galérie klasiků
Thomas Hardy, Odeon, Praha, 1975, velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zažloutlý a zašpiněný, hřbet zažloutlý, okraje listů mírně nažloutlé, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání v Odeonu, 416 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Josef Kolář - Z deníku kocoura Modroočka

Z deníku kocoura Modroočka  

Josef Kolář, Albatros, Praha, 1986, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé, orig. lamino vazba, ilustrace Helena Zmatlíková, 5. vydání, 108 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Arco
Cena: 150,- Kč

Z deníku kocoura Modroočka  

Josef Kolář, Albatros, Praha, 1986, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé, orig. lamino vazba, ilustrace Helena Zmatlíková, 5. vydání, 108 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Arco Cena: 150,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
napsal a nakreslil Josef Kainar - Nevídáno neslýcháno

Nevídáno neslýcháno  

napsal a nakreslil Josef Kainar, Albatros, Praha, 1983, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé, orig. laminovaná vazba , graficky upravila L. Holubová, 45 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč

Nevídáno neslýcháno  

napsal a nakreslil Josef Kainar, Albatros, Praha, 1983, velmi dobrý stav, lehce zažloutlé, orig. laminovaná vazba , graficky upravila L. Holubová, 45 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Arco Cena: 80,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Jiří Kouřimský - Naše nerostné bohatství

Naše nerostné bohatství  

edice OKO-sv. 52
Jiří Kouřimský, Albatros, Praha, 1982, velmi dobrý stav, vazba je lehce nažloutlá, nepatrně zašpiněná, velmi lehce nažloutlé listy, orig. lamin. vazba, ilustrace-L. Pros, 1. vydání, 464 stran, Přírodní vědy, prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč

Naše nerostné bohatství  

edice OKO-sv. 52
Jiří Kouřimský, Albatros, Praha, 1982, velmi dobrý stav, vazba je lehce nažloutlá, nepatrně zašpiněná, velmi lehce nažloutlé listy, orig. lamin. vazba, ilustrace-L. Pros, 1. vydání, 464 stran, Přírodní vědy, prodejna: Arco Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Johan Fabricius - Tajemství starého venkovského sídla

Tajemství starého venkovského sídla  

KOD, svazek 121
Johan Fabricius, Albatros, Praha, 1972, velmi dobrý stav, pův. lamin. vazba, ta je nažloutlá a lehce zašpiněná, listy nažloutlé, vpředu malé razítko, ilustrace Josef Novák, 1. vydání, 163 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 70,- Kč

Tajemství starého venkovského sídla  

KOD, svazek 121
Johan Fabricius, Albatros, Praha, 1972, velmi dobrý stav, pův. lamin. vazba, ta je nažloutlá a lehce zašpiněná, listy nažloutlé, vpředu malé razítko, ilustrace Josef Novák, 1. vydání, 163 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 70,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Helena Prokešová - Dějiny architektury

Dějiny architektury  

Učební text pro III. a IV. ročník průmyslových škol stavebních
Helena Prokešová, SPN, Praha, 1959, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba, desky vzadu ušpiněné, listy nažloutlé, edice Učebnice odborných škol, obsahuje čb. fotografickou přílohu, 3. upravené vydání, 206 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Dějiny architektury  

Učební text pro III. a IV. ročník průmyslových škol stavebních
Helena Prokešová, SPN, Praha, 1959, velmi dobrý stav, orig. celoplátěná vazba, desky vzadu ušpiněné, listy nažloutlé, edice Učebnice odborných škol, obsahuje čb. fotografickou přílohu, 3. upravené vydání, 206 stran, Umění/Architektura, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Josef Škvorecký - Konec nylonového věku

Konec nylonového věku  

edice Život kolem nás, sv. 28
Josef Škvorecký, Československý spisovatel, Praha, 1967, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v okrajích mírně natržený, listy nažloutlé, obálka Jiří Šalamoun, 1. vydání, 124 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Konec nylonového věku  

edice Život kolem nás, sv. 28
Josef Škvorecký, Československý spisovatel, Praha, 1967, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v okrajích mírně natržený, listy nažloutlé, obálka Jiří Šalamoun, 1. vydání, 124 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Ladislav Fuks - Pan Theodor Mundstock

Pan Theodor Mundstock  

Knihovna české prózy 1945-1985
Ladislav Fuks, Československý spisovatel, Praha, 1985, téměř výborný stav, přebal mírně zašpiněný, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, 200 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč

Pan Theodor Mundstock  

Knihovna české prózy 1945-1985
Ladislav Fuks, Československý spisovatel, Praha, 1985, téměř výborný stav, přebal mírně zašpiněný, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání, 200 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Bělehradská Cena: 120,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
 - Detektivní novely

Detektivní novely  

Muž s ocelovou rukou, Poprava černého Boha, Mrtvý ve zvonu, Noční lov policie, Strašidelný sklep, Červený pavouk, Zločin v 30. avenue, Jezdec na černém koni, Krvavá ruka na hřbitově, Domek na pusté silnici,
Nakladatel "Rudolf Storch", Praha, horší stav, desky zašpiněné, hrany, rohy a hřbet ošoupaný, zkosený hřbet, listy zažloutlé a špinavé, některé mírně natržené, ohnuté rohy listů, orig. celoplátěná vazba, každá novela má cca 31 stran, svazek 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 a 140, 310 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Arco
Cena: 1000,- Kč

Detektivní novely  

Muž s ocelovou rukou, Poprava černého Boha, Mrtvý ve zvonu, Noční lov policie, Strašidelný sklep, Červený pavouk, Zločin v 30. avenue, Jezdec na černém koni, Krvavá ruka na hřbitově, Domek na pusté silnici,
Nakladatel "Rudolf Storch", Praha, horší stav, desky zašpiněné, hrany, rohy a hřbet ošoupaný, zkosený hřbet, listy zažloutlé a špinavé, některé mírně natržené, ohnuté rohy listů, orig. celoplátěná vazba, každá novela má cca 31 stran, svazek 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 a 140, 310 stran, Detektivní příběhy, prodejna: Arco Cena: 1000,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Prentice Mulford - Myšlenkové proudy

Myšlenkové proudy  

Dar ducha, VIII. řada
Prentice Mulford, Zmatlík a Palička, Praha, 1922, velmi dobrý stav, celoplát. převazba, obálka vevázána, desky mírně zašpiněné, listy lehce nažloutlé, překlad Karel Weinfurter, Knihovna šťastných lidí - sv. 36, 154 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Myšlenkové proudy  

Dar ducha, VIII. řada
Prentice Mulford, Zmatlík a Palička, Praha, 1922, velmi dobrý stav, celoplát. převazba, obálka vevázána, desky mírně zašpiněné, listy lehce nažloutlé, překlad Karel Weinfurter, Knihovna šťastných lidí - sv. 36, 154 stran, Společenské vědy, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Otakar Zich  - Estetika dramatického umění

Estetika dramatického umění  

Theoretická dramaturgie
Otakar Zich , Melantrich, Praha, 1931, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně zašpiněná a na hřbetě natržená, listy mírně nažloutlé, nerozřezané, Výhledy - knihy zkušeností a úvah, sv. 11 - 12, 408 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Estetika dramatického umění  

Theoretická dramaturgie
Otakar Zich , Melantrich, Praha, 1931, velmi dobrý stav, orig. brož, obálka mírně zašpiněná a na hřbetě natržená, listy mírně nažloutlé, nerozřezané, Výhledy - knihy zkušeností a úvah, sv. 11 - 12, 408 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Josef Ehm, Emanuel Poche - Pražské interiéry

Pražské interiéry   

Josef Ehm, Emanuel Poche, Orbis, Praha, 1973, výborný stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem s katronovém obalu, 1. vydání, 156 stran jednobarevné obrazové přílohy, 104 stran, Umění/Architektura, prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč

Pražské interiéry   

Josef Ehm, Emanuel Poche, Orbis, Praha, 1973, výborný stav, orig. celoplátěná vazba s přebalem s katronovém obalu, 1. vydání, 156 stran jednobarevné obrazové přílohy, 104 stran, Umění/Architektura, prodejna: Arco Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
F. Kulhánek - Královské město Nymburk

Královské město Nymburk  

F. Kulhánek, Nákladem obce král. města Nymburka, 1911, špatný stav, rozlepená vazba - kniha rozdělená na dvě poloviny, uvolněné listy, obálka z poloviny chybí, listy mírně zažloutlé, rohy listů ohnuté, některé listy špinavé, většinou jsou ale stránky nepoškozené kromě třepících se hran, orig. brož, obsahuje čb. fotografie, 492 stran, Místopis, prodejna: Arco
Cena: 750,- Kč

Královské město Nymburk  

F. Kulhánek, Nákladem obce král. města Nymburka, 1911, špatný stav, rozlepená vazba - kniha rozdělená na dvě poloviny, uvolněné listy, obálka z poloviny chybí, listy mírně zažloutlé, rohy listů ohnuté, některé listy špinavé, většinou jsou ale stránky nepoškozené kromě třepících se hran, orig. brož, obsahuje čb. fotografie, 492 stran, Místopis, prodejna: Arco Cena: 750,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Taneční materiál pro vojenské soubory - Mužské lidové tance

Mužské lidové tance  

Instruktážní brožura pro nácvik lidových tanců ve vojenských souborech
Taneční materiál pro vojenské soubory, Naše vojsko, Praha, 1953, dobrý stav, přebal potrhaný a ošoupaný a špinavý, velmi mírně zažloutlé listy, orig. celoplátěná vazba s přebalem, obsahuje čerbolíbé obrázky a notové zápisy, 207 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Arco
Cena: 600,- Kč

Mužské lidové tance  

Instruktážní brožura pro nácvik lidových tanců ve vojenských souborech
Taneční materiál pro vojenské soubory, Naše vojsko, Praha, 1953, dobrý stav, přebal potrhaný a ošoupaný a špinavý, velmi mírně zažloutlé listy, orig. celoplátěná vazba s přebalem, obsahuje čerbolíbé obrázky a notové zápisy, 207 stran, Divadlo/Tanec/Hudba, prodejna: Arco Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Znovu vypravuje Adolf Wenig - Baron Prášil

Baron Prášil  

Podivuhodné příběhy Barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu
Znovu vypravuje Adolf Wenig, Plamja, Praha, 1930, horší stav, uvolněná vazba, ošoupaný a potrhaný hřbet, ošoupané hrany a rohy desek, mírně zažloutlé listy, některé špinavé, orig. poloplátěná vazba, ilustroval Artuš Scheiner, 94 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč

Baron Prášil  

Podivuhodné příběhy Barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu
Znovu vypravuje Adolf Wenig, Plamja, Praha, 1930, horší stav, uvolněná vazba, ošoupaný a potrhaný hřbet, ošoupané hrany a rohy desek, mírně zažloutlé listy, některé špinavé, orig. poloplátěná vazba, ilustroval Artuš Scheiner, 94 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
 - Zlín, brána valašských hor

Zlín, brána valašských hor  

Zlín - 550 let městem
Vydal Tisk, Zlín, 1947, dobrý stav, rohy ošoupané, obálka mírně zašpiněná, listy zažloutlé, orig. brož, obsahuje mapu kraje Zlína a černobílé fotografie, 16 stran, Místopis, prodejna: Arco
Cena: 600,- Kč

Zlín, brána valašských hor  

Zlín - 550 let městem
Vydal Tisk, Zlín, 1947, dobrý stav, rohy ošoupané, obálka mírně zašpiněná, listy zažloutlé, orig. brož, obsahuje mapu kraje Zlína a černobílé fotografie, 16 stran, Místopis, prodejna: Arco Cena: 600,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Karel May - Vězeň bagdadský

Vězeň bagdadský  

V říši stříbrného lva
Karel May, Toužimský a Moravec, 1937, horší stav, desky rozpadlé na dvě poloviny, desky špinavé, hřbet, rohy a hrany šoupané, listy zažloutlé a špinavé, hrany listů roztřepené, , orig. poloplátěná vazba, na předsádce razítko, obsahuje čb. obrázky, 363 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč

Vězeň bagdadský  

V říši stříbrného lva
Karel May, Toužimský a Moravec, 1937, horší stav, desky rozpadlé na dvě poloviny, desky špinavé, hřbet, rohy a hrany šoupané, listy zažloutlé a špinavé, hrany listů roztřepené, , orig. poloplátěná vazba, na předsádce razítko, obsahuje čb. obrázky, 363 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Arco Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Adolf Schanoi - Parní kotle, stroje, turbiny a jich obsluha

Parní kotle, stroje, turbiny a jich obsluha  

Adolf Schanoi, I. L. Kober, Praha, dobrý stav, rohy desek mírně ohnuté, listy zažloutlé, některé špinavé, pár listů natrhlých, hnědé flíčky, orig. poloplátěná vazba, 5. vydání, se 72 vyobrazeními, 112 stran, Technika, prodejna: Arco
Cena: 680,- Kč

Parní kotle, stroje, turbiny a jich obsluha  

Adolf Schanoi, I. L. Kober, Praha, dobrý stav, rohy desek mírně ohnuté, listy zažloutlé, některé špinavé, pár listů natrhlých, hnědé flíčky, orig. poloplátěná vazba, 5. vydání, se 72 vyobrazeními, 112 stran, Technika, prodejna: Arco Cena: 680,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
 - Plán hlavního města Prahy

Plán hlavního města Prahy  

se všemi předměstími, se zvláštním plánkem Libně, s plánem elektrických drah a se seznamem ulic i porozuhodných ústavů
Nakladatel A. Storch syn, Praha, 1927, horší stav, chybí plánek Prahy!, obálka špinavá a na pár místech pokapaná, rohy ošoupané a phnuté, listy zažloutlé, orig. brož, 20., úplně přepracované a rozšířené vydání, brožura obsahuje pouze plánek Libně a elektrických drah + rejstřík, 32 stran, Pragensie, prodejna: Arco
Cena: 50,- Kč

Plán hlavního města Prahy  

se všemi předměstími, se zvláštním plánkem Libně, s plánem elektrických drah a se seznamem ulic i porozuhodných ústavů
Nakladatel A. Storch syn, Praha, 1927, horší stav, chybí plánek Prahy!, obálka špinavá a na pár místech pokapaná, rohy ošoupané a phnuté, listy zažloutlé, orig. brož, 20., úplně přepracované a rozšířené vydání, brožura obsahuje pouze plánek Libně a elektrických drah + rejstřík, 32 stran, Pragensie, prodejna: Arco Cena: 50,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Miloš Hájek - Od Mnichova k 15. březnu

Od Mnichova k 15. březnu  

Příspěvek k politickému vývoji českých zemí za pomnochovské republiky
Miloš Hájek, Vydatelství ústředního výboru KSČ, dobrý stav, obálka má ošoupané a potrhané rohy, hrany i hřbet, listy zažloutlé, orig. brož, 12 stran příloh, obsahuje černobílé fotografie, 1. vydání, 184 stran, Historie, prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč

Od Mnichova k 15. březnu  

Příspěvek k politickému vývoji českých zemí za pomnochovské republiky
Miloš Hájek, Vydatelství ústředního výboru KSČ, dobrý stav, obálka má ošoupané a potrhané rohy, hrany i hřbet, listy zažloutlé, orig. brož, 12 stran příloh, obsahuje černobílé fotografie, 1. vydání, 184 stran, Historie, prodejna: Arco Cena: 60,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Stanislav Michal - Clocks and Watches

Clocks and Watches  

A catalogue of clocks and watches 16the to the 20th century in the collections of National Technical Museum, Prague
Stanislav Michal, Vydalo Národní technické muzeum, Praha, 1974, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně zažloutlý a odřený na okrajích, čb vyobrazení a čb i barevné fotografie, v aj, 271 stran, Technika, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Clocks and Watches  

A catalogue of clocks and watches 16the to the 20th century in the collections of National Technical Museum, Prague
Stanislav Michal, Vydalo Národní technické muzeum, Praha, 1974, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně zažloutlý a odřený na okrajích, čb vyobrazení a čb i barevné fotografie, v aj, 271 stran, Technika, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
M. Těšitelová, J. Petr, J. Králík - Retrográdní slovník současné češtiny

Retrográdní slovník současné češtiny  

M. Těšitelová, J. Petr, J. Králík, Academia, Praha, 1986, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně ušpiněný a lehce odřený na okrajích, 1. vydání, 528 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč

Retrográdní slovník současné češtiny  

M. Těšitelová, J. Petr, J. Králík, Academia, Praha, 1986, velmi dobrý stav, orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně ušpiněný a lehce odřený na okrajích, 1. vydání, 528 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, prodejna: Bělehradská Cena: 300,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Přeložila Hana Vrbová - Aljonuška

Aljonuška  

Ruské lidové pohádky
Přeložila Hana Vrbová, Raduga, Moskva, 1990, velmi dobrý stav, orig. vazba, desky mírně zažloutlé, barevné ilustrace Igor Jeršov, 77 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč

Aljonuška  

Ruské lidové pohádky
Přeložila Hana Vrbová, Raduga, Moskva, 1990, velmi dobrý stav, orig. vazba, desky mírně zažloutlé, barevné ilustrace Igor Jeršov, 77 stran, Pohádky/Dětské, prodejna: Bělehradská Cena: 100,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Luigi Motta - Maják na ostrově racků

Maják na ostrově racků  

Luigi Motta, Jos. R. Vilímek, Praha, velmi dobrý stav, celopl. vazba, ta je nepatrně odřená, obsahuje čb ilustrace, 252 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč

Maják na ostrově racků  

Luigi Motta, Jos. R. Vilímek, Praha, velmi dobrý stav, celopl. vazba, ta je nepatrně odřená, obsahuje čb ilustrace, 252 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 200,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
Henryk Sienkiewicz - Potopa

Potopa  

historický román pro dospělejší mládež
Henryk Sienkiewicz, Kvasnička & Hampl, Praha, 1932, velmi dobrý stav, orig. polopl. vazba, desky lehce zašpiněné a na krajích odřené, obálka Zdeněk Burian, ilustroval V. Černý, 220 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč

Potopa  

historický román pro dospělejší mládež
Henryk Sienkiewicz, Kvasnička & Hampl, Praha, 1932, velmi dobrý stav, orig. polopl. vazba, desky lehce zašpiněné a na krajích odřené, obálka Zdeněk Burian, ilustroval V. Černý, 220 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, prodejna: Bělehradská Cena: 250,- Kč
Poslat dotaz    Poslat příteli    Do košíku
Přidat do košíku
strana 1 z 1827       << | < | > |  >>