|
Nejaktuálnější přírůstky do katalogu
Knih v našem katalogu: 45655
Datum poslední aktualizace: 18.5. 2012 08:29:38
|
|
strana 1 z 1827
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
edice Galérie klasiků
Thomas Hardy,
Odeon, Praha,
1975,
velmi dobrý stav, přebal knihy mírně zažloutlý a zašpiněný, hřbet zažloutlý, okraje listů mírně nažloutlé,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání v Odeonu,
416 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Josef Kolář,
Albatros, Praha,
1986,
velmi dobrý stav, lehce zažloutlé,
orig. lamino vazba, ilustrace Helena Zmatlíková, 5. vydání,
108 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Arco
Cena: 150,- Kč
|
napsal a nakreslil Josef Kainar,
Albatros, Praha,
1983,
velmi dobrý stav, lehce zažloutlé,
orig. laminovaná vazba , graficky upravila L. Holubová,
45 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Arco
Cena: 80,- Kč
|
edice OKO-sv. 52
Jiří Kouřimský,
Albatros, Praha,
1982,
velmi dobrý stav, vazba je lehce nažloutlá, nepatrně zašpiněná, velmi lehce nažloutlé listy,
orig. lamin. vazba, ilustrace-L. Pros, 1. vydání,
464 stran,
Přírodní vědy,
prodejna: Arco
Cena: 100,- Kč
|
KOD, svazek 121
Johan Fabricius,
Albatros, Praha,
1972,
velmi dobrý stav,
pův. lamin. vazba, ta je nažloutlá a lehce zašpiněná, listy nažloutlé, vpředu malé razítko, ilustrace Josef Novák, 1. vydání,
163 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Bělehradská
Cena: 70,- Kč
|
Učební text pro III. a IV. ročník průmyslových škol stavebních
Helena Prokešová,
SPN, Praha,
1959,
velmi dobrý stav,
orig. celoplátěná vazba, desky vzadu ušpiněné, listy nažloutlé, edice Učebnice odborných škol, obsahuje čb. fotografickou přílohu, 3. upravené vydání,
206 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
edice Život kolem nás, sv. 28
Josef Škvorecký,
Československý spisovatel, Praha,
1967,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v okrajích mírně natržený, listy nažloutlé, obálka Jiří Šalamoun, 1. vydání,
124 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Knihovna české prózy 1945-1985
Ladislav Fuks,
Československý spisovatel, Praha,
1985,
téměř výborný stav, přebal mírně zašpiněný,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 3. vydání,
200 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Bělehradská
Cena: 120,- Kč
|
Muž s ocelovou rukou, Poprava černého Boha, Mrtvý ve zvonu, Noční lov policie, Strašidelný sklep, Červený pavouk, Zločin v 30. avenue, Jezdec na černém koni, Krvavá ruka na hřbitově, Domek na pusté silnici,
Nakladatel "Rudolf Storch", Praha,
horší stav, desky zašpiněné, hrany, rohy a hřbet ošoupaný, zkosený hřbet, listy zažloutlé a špinavé, některé mírně natržené, ohnuté rohy listů,
orig. celoplátěná vazba, každá novela má cca 31 stran, svazek 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 a 140,
310 stran,
Detektivní příběhy,
prodejna: Arco
Cena: 1000,- Kč
|
Dar ducha, VIII. řada
Prentice Mulford,
Zmatlík a Palička, Praha,
1922,
velmi dobrý stav,
celoplát. převazba, obálka vevázána, desky mírně zašpiněné, listy lehce nažloutlé, překlad Karel Weinfurter, Knihovna šťastných lidí - sv. 36,
154 stran,
Společenské vědy,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Theoretická dramaturgie
Otakar Zich ,
Melantrich, Praha,
1931,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka mírně zašpiněná a na hřbetě natržená, listy mírně nažloutlé, nerozřezané, Výhledy - knihy zkušeností a úvah, sv. 11 - 12,
408 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
Josef Ehm, Emanuel Poche,
Orbis, Praha,
1973,
výborný stav,
orig. celoplátěná vazba s přebalem s katronovém obalu, 1. vydání, 156 stran jednobarevné obrazové přílohy,
104 stran,
Umění/Architektura,
prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč
|
F. Kulhánek,
Nákladem obce král. města Nymburka,
1911,
špatný stav, rozlepená vazba - kniha rozdělená na dvě poloviny, uvolněné listy, obálka z poloviny chybí, listy mírně zažloutlé, rohy listů ohnuté, některé listy špinavé, většinou jsou ale stránky nepoškozené kromě třepících se hran,
orig. brož, obsahuje čb. fotografie,
492 stran,
Místopis,
prodejna: Arco
Cena: 750,- Kč
|
Instruktážní brožura pro nácvik lidových tanců ve vojenských souborech
Taneční materiál pro vojenské soubory,
Naše vojsko, Praha,
1953,
dobrý stav, přebal potrhaný a ošoupaný a špinavý, velmi mírně zažloutlé listy,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, obsahuje čerbolíbé obrázky a notové zápisy,
207 stran,
Divadlo/Tanec/Hudba,
prodejna: Arco
Cena: 600,- Kč
|
Podivuhodné příběhy Barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu
Znovu vypravuje Adolf Wenig,
Plamja, Praha,
1930,
horší stav, uvolněná vazba, ošoupaný a potrhaný hřbet, ošoupané hrany a rohy desek, mírně zažloutlé listy, některé špinavé,
orig. poloplátěná vazba, ilustroval Artuš Scheiner,
94 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč
|
Zlín - 550 let městem
Vydal Tisk, Zlín,
1947,
dobrý stav, rohy ošoupané, obálka mírně zašpiněná, listy zažloutlé,
orig. brož, obsahuje mapu kraje Zlína a černobílé fotografie,
16 stran,
Místopis,
prodejna: Arco
Cena: 600,- Kč
|
V říši stříbrného lva
Karel May,
Toužimský a Moravec,
1937,
horší stav, desky rozpadlé na dvě poloviny, desky špinavé, hřbet, rohy a hrany šoupané, listy zažloutlé a špinavé, hrany listů roztřepené, ,
orig. poloplátěná vazba, na předsádce razítko, obsahuje čb. obrázky,
363 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Arco
Cena: 250,- Kč
|
Adolf Schanoi,
I. L. Kober, Praha,
dobrý stav, rohy desek mírně ohnuté, listy zažloutlé, některé špinavé, pár listů natrhlých, hnědé flíčky,
orig. poloplátěná vazba, 5. vydání, se 72 vyobrazeními,
112 stran,
Technika,
prodejna: Arco
Cena: 680,- Kč
|
se všemi předměstími, se zvláštním plánkem Libně, s plánem elektrických drah a se seznamem ulic i porozuhodných ústavů
Nakladatel A. Storch syn, Praha,
1927,
horší stav, chybí plánek Prahy!, obálka špinavá a na pár místech pokapaná, rohy ošoupané a phnuté, listy zažloutlé,
orig. brož, 20., úplně přepracované a rozšířené vydání, brožura obsahuje pouze plánek Libně a elektrických drah + rejstřík,
32 stran,
Pragensie,
prodejna: Arco
Cena: 50,- Kč
|
Příspěvek k politickému vývoji českých zemí za pomnochovské republiky
Miloš Hájek,
Vydatelství ústředního výboru KSČ,
dobrý stav, obálka má ošoupané a potrhané rohy, hrany i hřbet, listy zažloutlé,
orig. brož, 12 stran příloh, obsahuje černobílé fotografie, 1. vydání,
184 stran,
Historie,
prodejna: Arco
Cena: 60,- Kč
|
A catalogue of clocks and watches 16the to the 20th century in the collections of National Technical Museum, Prague
Stanislav Michal,
Vydalo Národní technické muzeum, Praha,
1974,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně zažloutlý a odřený na okrajích, čb vyobrazení a čb i barevné fotografie, v aj,
271 stran,
Technika,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
M. Těšitelová, J. Petr, J. Králík,
Academia, Praha,
1986,
velmi dobrý stav,
orig. vazba s lamin. přebalem, ten mírně ušpiněný a lehce odřený na okrajích, 1. vydání,
528 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
prodejna: Bělehradská
Cena: 300,- Kč
|
Ruské lidové pohádky
Přeložila Hana Vrbová,
Raduga, Moskva,
1990,
velmi dobrý stav,
orig. vazba, desky mírně zažloutlé, barevné ilustrace Igor Jeršov,
77 stran,
Pohádky/Dětské,
prodejna: Bělehradská
Cena: 100,- Kč
|
Luigi Motta,
Jos. R. Vilímek, Praha,
velmi dobrý stav,
celopl. vazba, ta je nepatrně odřená, obsahuje čb ilustrace,
252 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Bělehradská
Cena: 200,- Kč
|
historický román pro dospělejší mládež
Henryk Sienkiewicz,
Kvasnička & Hampl, Praha,
1932,
velmi dobrý stav,
orig. polopl. vazba, desky lehce zašpiněné a na krajích odřené, obálka Zdeněk Burian, ilustroval V. Černý,
220 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
prodejna: Bělehradská
Cena: 250,- Kč
|
strana 1 z 1827
<<
| <
| >
| >>
|
|