ANTIKVARIÁTY.CZ

Antikvariát Arco Antikvariát Bělehradská Antikvariát Dobrá kniha
POZOR!Z důvodu konání veletrhu Sběratel od 1.9. do 4.9 změněna pracovní doba antikvariátu Arco: 1.9. 9:00-15:00, 2.-4.9. ZAVŘENO!!
Naše antikvariáty | Nabídněte nám | Obchodní podmínky | Kniha přání a stížností | Kontakty | Odkazy | Obsah košíku 
Hledání v katalogu
Hledej ve všem:
Řadit výsledek podle:
 
Rozšířené hledání >
Jan Kozák - Adam a Eva, Svatý Michal

Adam a Eva, Svatý Michal  

Knihovna české prózy 1945-1985
Jan Kozák, Československý spisovatel, Praha, 1988, velmi dobrý stav, jen lehce zašpiněný přebal, orig. celopl. vazba s přebalem, 424 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Anatole France - Ostrov tučňáků

Ostrov tučňáků  

Anatole France, SNKLU, Praha, 1963, velmi dobrý stav, jen místy poškozený přebal (odřený na hranách, lehce zašpiněný, místy natržený a podlepený), částečně nažloutlé předsádky, orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálku a vazbu navrhl Adolf Born, 6. vydání (v SNKLU druhé), 240 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Vácslav Kliment Klicpera - Příchod Karla IV. do Čech, Karel IV. před Frankenšteinem

Příchod Karla IV. do Čech, Karel IV. před Frankenšteinem  

historická povídka
Vácslav Kliment Klicpera, Aventinum, Praha, 1924, velmi dobrý stav, mírně odřená vazba, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba, 112+212 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

William Humphre - Zpátky domů

Zpátky domů  

William Humphre, Český spisovatel, Praha, 1996, velmi dobrý stav, orig. brož, vlepeno Ex Libris, 288 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Miloš Křenovský - Pobočník Marie Terezie

Pobočník Marie Terezie  

Miloš Křenovský, Nákladem románového deníčku, Praha, 1933, celkem dobrý stav, vazba je více zašpiněná, popraskaná a roztřepená v okrajích, listy zažloutlé, skvrnité, vytržen list 15-17, orig. celopl. vazba, 270 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Eduard Fiker - Světlo z pekla

Světlo z pekla  

Eduard Fiker, Karel Voleský, Praha, 1935, velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba, odřená v okrajích, lehce "naražené" rohy, zažloutlé listy, orig. celopl. vazba, 224 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Bret Harte - V údolí Sacramenta

V údolí Sacramenta  

edice Klub čtenářů-sv. 376
Bret Harte, Odeon, Praha, 1975, velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal, orig. celopl. vazba s přebalem, 360 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Karel V. Rais - Pantáta Bezoušek

Pantáta Bezoušek  

Karel V. Rais, SNDK, Praha, 1958, velmi dobrý stav, jen přebal poškozený (na hranách odřený a místy potrhaný a podlepený), orig. celoplátěná vazba s přebalem, formát A4, ilustroval Adolf Kašpar, 1. vydán v SNDK, 176 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Zdena Frýbová - Mafie po listoradu

Mafie po listoradu  

aneb ryba páchne od hlavy
Zdena Frýbová, Šulc a spol., Praha, 1992, velmi dobrý stav, oděrky v rozích obálky, lehce odřené hrany obálky, místy obálka lehce nalomená, orig. brož, 1. vydání, 438 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Gottfried Keller - Curyšské novely

Curyšské novely  

Knihovna klasiků, spisy Gottfrieda Kellera, sv. 2
Gottfried Keller, SNKLHU, Praha, 1953, velmi dobrý stav, lehce vybledlý hřbet vazby, nažloutlý a lehce zašpiněný ochran. obal, orig. kombinovaná vazba (celoplátěná polepená papír. vrstvou) v ochran. karton. obalu, 1. vydání, 316 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

N. V. Gogol - Mrtvé duše

Mrtvé duše  

N. V. Gogol, Naše vojsko, Praha, 1959, velmi dobrý stav knihy, přebal je více poškozený - potrhaný, odřený, částečně vyspravený bílými štítky, orig. celopl. vazba s přebalem, 384 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

Antonín Jenne - Kačka Vomáčená

Kačka Vomáčená  

"poloviční zápisnice usedlosti v Řepochrástech č. 27"
Antonín Jenne, Jaroslav Salivar, Praha, celkem dobrý stav, obálka je více pomačkaná, mírně potrhaná v okrajích, lehce zašpiněná, listy nažloutlé, orig. brož, ilustrace-B. Paša, 372 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

A. Kuprin - Jáma

Jáma  

příběh ve třech částech
A. Kuprin, Ladislav Šotek, Praha, 1925, velmi dobrý stav, listy nažloutlé, lehce skvrnité, polopl. převazba, 2. vydání, 390 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Jack London - Měsíční údolí

Měsíční údolí  

2 svazky
Jack London, nákladem společnosti "Tisk", Zlín, 1936, 1937, celkem dobrý stav, 1. svazek: odřené hrany obálky, ta lehce zašpiněná, místy krátce natržená a na hřbetě lepená, odřené hrany listů, některé listy uvolněné z vazby / 2.svazek: zadní strana obálky odtržeba a je lehce zašpiněná, hřbet potrhaný, podlepena, o, orig. brože, z angličtiny přeložila Žofie Pohorecká, čb ilustrace, obálky Bezděk, 338+263 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 180,- Kč Přidat do košíku

Ernest Kolowrat - Zpovědi lehkovážného šlechtice

Zpovědi lehkovážného šlechtice  

Ernest Kolowrat, Český spisovatel, Praha, 1993, velmi dobrý stav, přebal je mírně zašpiněný, orig. papír. vazba s přebalem, 168 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Ernest Kolowrat - Zpovědi lehkovážného šlechtice

Zpovědi lehkovážného šlechtice  

Ernest Kolowrat, Český spisovatel, Praha, 1993, velmi dobrý stav, vazba v okrajích jen mírně odřená, orig. papír. vazba s přebalem, 168 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

José López Portillo y Pacheco - Příchod opeřeného hada

Příchod opeřeného hada  

José López Portillo y Pacheco, Odeon, Praha, 1982, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, 188 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

Vácslav Kliment Klicpera - Příchod Karla IV. do Čech, Karel IV. před Frankenšteinem

Příchod Karla IV. do Čech, Karel IV. před Frankenšteinem  

historická povídka
Vácslav Kliment Klicpera, Aventinum, Praha, 1924, velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba, odřená v okrajích, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba, 2 svazky v 1, 112+212 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Jack Higgins - Rok tygra

Rok tygra  

Jack Higgins, Knižní klub / Cento, Praha, 1998, velmi dobrý stav, mírně odřená vazba v okrajích, orig. papír. vazba s přebalem, 176 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 80,- Kč Přidat do košíku

Jaromír John - Večery na slamníku

Večery na slamníku  

ilustrace-J. Lada
Jaromír John, SNKLU, Praha, 1962, celkem dobrý stav, velmi poškozený přebal - zažloutlý, zašpiněný, patrné polití vodou, více potrhaný a roztřepený v okrajích, skvrna od polití též na vazbě, orig. celopl. vazba s přebalem, 336 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 30,- Kč Přidat do košíku

Věroslav Mertl - Mlčení věžních hodin

Mlčení věžních hodin  

Věroslav Mertl, Vyšehrad, Praha, 1989, velmi dobrý stav, lehce zašpiněná ořízka, orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání, 280 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 40,- Kč Přidat do košíku

Dora Dunckerová - George Sandová

George Sandová  

kniha vášně
Dora Dunckerová, Jos. R. Vilímek, Praha, 1927, dobrý stav, vazba je vybledlá, mírně odřená v okrajích, prasklý spoj mezi str. 6-7, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba, 290 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Josef Štefan Kubín - Buďte blaženi

Buďte blaženi  

kytka jivínských rapsódií
Josef Štefan Kubín, Mladá fronta, Praha, 1980, velmi dobrý stav, drobné oděrky v okrajích přebalu, orig. celopl. vazba s přebalem, 344 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 60,- Kč Přidat do košíku

Ivan Olbracht - Zamřižované zrcadlo

Zamřižované zrcadlo  

román
Ivan Olbracht, Melantrich, Praha, 1933, velmi dobrý stav, vazba je jen lehce zašpiněná, orig. celopl. vazba, 234 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

A. I. Kuprin - Souboj

Souboj  

A. I. Kuprin, SNKLHU, Praha, 1957, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, mírně zašpiněný, v okrajích potrhaný (podlepeno bílými štítky), orig. celopl. vazba s přebalem, 264 stran, Beletrie a poezie, prodejna: Dobrá kniha Cena: 50,- Kč Přidat do košíku

strana 1 z 1713       << | < | > |  >>