|
Zobrazeno 25 z 42821 nalezených položek
strana 1 z 1713
<<
| <
| >
| >>
Řadit podle: data přidání
| ceny
|
Knihovna české prózy 1945-1985
Jan Kozák,
Československý spisovatel, Praha,
1988,
velmi dobrý stav, jen lehce zašpiněný přebal,
orig. celopl. vazba s přebalem,
424 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Anatole France,
SNKLU, Praha,
1963,
velmi dobrý stav, jen místy poškozený přebal (odřený na hranách, lehce zašpiněný, místy natržený a podlepený), částečně nažloutlé předsádky,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, obálku a vazbu navrhl Adolf Born, 6. vydání (v SNKLU druhé),
240 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
historická povídka
Vácslav Kliment Klicpera,
Aventinum, Praha,
1924,
velmi dobrý stav, mírně odřená vazba, nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba,
112+212 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
William Humphre,
Český spisovatel, Praha,
1996,
velmi dobrý stav,
orig. brož, vlepeno Ex Libris,
288 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Miloš Křenovský,
Nákladem románového deníčku, Praha,
1933,
celkem dobrý stav, vazba je více zašpiněná, popraskaná a roztřepená v okrajích, listy zažloutlé, skvrnité, vytržen list 15-17,
orig. celopl. vazba,
270 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Eduard Fiker,
Karel Voleský, Praha,
1935,
velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba, odřená v okrajích, lehce "naražené" rohy, zažloutlé listy,
orig. celopl. vazba,
224 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
edice Klub čtenářů-sv. 376
Bret Harte,
Odeon, Praha,
1975,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněný přebal,
orig. celopl. vazba s přebalem,
360 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Karel V. Rais,
SNDK, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, jen přebal poškozený (na hranách odřený a místy potrhaný a podlepený),
orig. celoplátěná vazba s přebalem, formát A4, ilustroval Adolf Kašpar, 1. vydán v SNDK,
176 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
aneb ryba páchne od hlavy
Zdena Frýbová,
Šulc a spol., Praha,
1992,
velmi dobrý stav, oděrky v rozích obálky, lehce odřené hrany obálky, místy obálka lehce nalomená,
orig. brož, 1. vydání,
438 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
Knihovna klasiků, spisy Gottfrieda Kellera, sv. 2
Gottfried Keller,
SNKLHU, Praha,
1953,
velmi dobrý stav, lehce vybledlý hřbet vazby, nažloutlý a lehce zašpiněný ochran. obal,
orig. kombinovaná vazba (celoplátěná polepená papír. vrstvou) v ochran. karton. obalu, 1. vydání,
316 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
N. V. Gogol,
Naše vojsko, Praha,
1959,
velmi dobrý stav knihy, přebal je více poškozený - potrhaný, odřený, částečně vyspravený bílými štítky,
orig. celopl. vazba s přebalem,
384 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
"poloviční zápisnice usedlosti v Řepochrástech č. 27"
Antonín Jenne,
Jaroslav Salivar, Praha,
celkem dobrý stav, obálka je více pomačkaná, mírně potrhaná v okrajích, lehce zašpiněná, listy nažloutlé,
orig. brož, ilustrace-B. Paša,
372 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
příběh ve třech částech
A. Kuprin,
Ladislav Šotek, Praha,
1925,
velmi dobrý stav, listy nažloutlé, lehce skvrnité,
polopl. převazba, 2. vydání,
390 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
2 svazky
Jack London,
nákladem společnosti "Tisk", Zlín,
1936, 1937,
celkem dobrý stav, 1. svazek: odřené hrany obálky, ta lehce zašpiněná, místy krátce natržená a na hřbetě lepená, odřené hrany listů, některé listy uvolněné z vazby / 2.svazek: zadní strana obálky odtržeba a je lehce zašpiněná, hřbet potrhaný, podlepena, o,
orig. brože, z angličtiny přeložila Žofie Pohorecká, čb ilustrace, obálky Bezděk,
338+263 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 180,- Kč
|
Ernest Kolowrat,
Český spisovatel, Praha,
1993,
velmi dobrý stav, přebal je mírně zašpiněný,
orig. papír. vazba s přebalem,
168 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
Ernest Kolowrat,
Český spisovatel, Praha,
1993,
velmi dobrý stav, vazba v okrajích jen mírně odřená,
orig. papír. vazba s přebalem,
168 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
José López Portillo y Pacheco,
Odeon, Praha,
1982,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem,
188 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
historická povídka
Vácslav Kliment Klicpera,
Aventinum, Praha,
1924,
velmi dobrý stav, mírně zašpiněná vazba, odřená v okrajích, nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba, 2 svazky v 1,
112+212 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
Jack Higgins,
Knižní klub / Cento, Praha,
1998,
velmi dobrý stav, mírně odřená vazba v okrajích,
orig. papír. vazba s přebalem,
176 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 80,- Kč
|
ilustrace-J. Lada
Jaromír John,
SNKLU, Praha,
1962,
celkem dobrý stav, velmi poškozený přebal - zažloutlý, zašpiněný, patrné polití vodou, více potrhaný a roztřepený v okrajích, skvrna od polití též na vazbě,
orig. celopl. vazba s přebalem,
336 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 30,- Kč
|
Věroslav Mertl,
Vyšehrad, Praha,
1989,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněná ořízka,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, 1. vydání,
280 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 40,- Kč
|
kniha vášně
Dora Dunckerová,
Jos. R. Vilímek, Praha,
1927,
dobrý stav, vazba je vybledlá, mírně odřená v okrajích, prasklý spoj mezi str. 6-7, nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba,
290 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
kytka jivínských rapsódií
Josef Štefan Kubín,
Mladá fronta, Praha,
1980,
velmi dobrý stav, drobné oděrky v okrajích přebalu,
orig. celopl. vazba s přebalem,
344 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 60,- Kč
|
román
Ivan Olbracht,
Melantrich, Praha,
1933,
velmi dobrý stav, vazba je jen lehce zašpiněná,
orig. celopl. vazba,
234 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
A. I. Kuprin,
SNKLHU, Praha,
1957,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, mírně zašpiněný, v okrajích potrhaný (podlepeno bílými štítky),
orig. celopl. vazba s přebalem,
264 stran,
Beletrie a poezie,
prodejna: Dobrá kniha
Cena: 50,- Kč
|
strana 1 z 1713
<<
| <
| >
| >>
|
|